Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan felejtsem el a volt...

Hogyan felejtsem el a volt legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Nos, volt egy legjobb barátnőm, kiskorunk óta ismertük egymást, de tényleg olyan nagyon jóba 4 éve lettünk kb. Viszont múlt hétvégén csúnyán össze vesztünk, lemondtam mindennek (nem szép dolog, tudom, de igazam volt) hazudott nekem és a hátam mögött tett dolgokat. Ez nem úgy megy hol félre rakom a szobámba a közös képeket, hiszen osztálytársam. Hétfő óta rosszul érzem magam az iskolában, ma kétszer sírtam is, tanároknak is feltűnt hogy valami nincs rendbek.. Kibékülni vele már nem szeretnék, úgy érzem, ez nekem éppen elég volt, már csak felejteni szeretném.. Rajta kívül nincs sok barátom, csak egy barátnőm pár faluval arrébb, és a párom is egy kicsivel arrébb, nem tudnak mindig velem lenni. Ma is veszekedtünk suliba, odáig fajult, hogy az érzelmeim nem tudtam uralkodni, és megütöttem. Valami tanács? Nem akarok szenvedni!

2018. okt. 3. 16:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Telefon jó ötlet, mindig nálam van, de suliban nem megengedett még a szünetekben sem, én is most ügyeletes vagyok és sunyibam szoktam telózni😂😂 ez a szellemes dolog pedig jó ötlet köszönöm, nektek is ment a zöld kéz!❤
2018. okt. 4. 19:49
 12/14 A kérdező kommentje:
Könyvet tettem be a táskámba, holnap azt fogom olvasni szünetekben, szerintem ez is megfogja tenni😊
2018. okt. 4. 19:53
 13/14 anonim ***** válasza:
Ajánlom Arató Péter: Logikai rendszerek tervezése c. könyvet. Nagyon tanulságos. ( Amúgy kajak full jó :D)
2018. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utána nézek, köszönöm❤❤
2018. okt. 4. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!