Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti besértődnétek, hogy a...

Ti besértődnétek, hogy a barátnőtök felhív vezetékes telefonon és nem szóp bele, csakhogy lenyomozzon, gogy dolgozok-e?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy beteg vagyok a héten, nem megyek sehova, illetve csak fősuliba voltam be.
2018. okt. 5. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sértődés nélkül vágnám ki az ilyen bizalmatlan, ellenőrizgető embert a búsba.
2018. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy tudom, hogy ő volt. Aztán elbeszélgetnék vele a kapcsolatról és a bizalomról.
2018. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Barátságok rocat, nem párkapcsolat
2018. okt. 5. 13:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapos elbeszélgetést kíván a dolog, mert ha ilyen mértékű bizalom sincs meg a másik fél felé és "ellenőriznie kell" akkor probléma van.

Máskor is volt hasonló, nem lehet, hogy "csak véletlenül" hívta a számot és gyorsan kinyomta?

2018. okt. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátságba sem férne bele az ilyen bizalmatlanság.
2018. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"illetve csak fősuliba voltam be." Nem téveszted az alsó tagozattal?
2018. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, mert fél percig halóztam bele.
2018. okt. 5. 13:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Cseppet pszichopata. Egyáltalán nem férne bele egy barátságba sem.
2018. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát akármilyen barátság ez, én dobnám a helyedben mert az ilyen emberek lesznek még rosszabbak is idővel.

Az enyém is így indult, aztán már próbált minden emberi kapcsolatomnak keresztbe tenni, hogy csak vele foglalkozzak, végül már arra is megsértődött, ha bármilyen elintéznivalóm közben nem függtem facebookon és nem válaszoltam neki pár percen belül, ha írni kegyeskedett (és egész nap megállás nélkül írt, még munka közben is, pedig elég felelősségteljes munkát végez, oda kéne figyelnie!).

Az ilyenek nem százasok... nem éri meg nyűglődni velük, mert ki tudja, hol áll meg a féltékenysége.

2018. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennyire féltékeny legyen vki az eléggé beteges :D


Nem sértődnék be, csak elbeszélgetnék vele,hogy ezt a bizalmatlanságot a páromtól meg senkitől nem tűrném,nem hogy egy jó baráttól.


Szálljon le a földre.


Nyilván megakart győződni arról,hogy nem kitalált dolog a betegség. De ez akkor is nonszensz.

2018. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!