Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátnőm folyamatosan...

Az egyik barátnőm folyamatosan arról beszél és szekál mindenkit, hogy ki szűz, meg ki nem, csak szerintem undorító?

Figyelt kérdés

Én 16 évesen vesztettem el, de meg sem mondtam neki, mert akkor én lettem volna a k..rva.


Amikor 17 évesen lett egy pasija, akkor meg mindenkit leszólt, hogy jaj ez még szűz. Meg folyamat erről beszél, ki a fenét érdekel engem, hogy ki szűz, meg ki nem... Folyamatosan ezt kell hallgatnom.


Szerintem nagyon undorító viselkedés, egyszer k..rváz valakit, utána meg gúnyolódik, hogy szűz valaki.


Mondom nem rólam, de párszor kipletykált engem is. Ha beszélek egy sráccal, már a "buli ribije voltam".

Az összes barátomat el akarta távolítani mellőlem.


A pláne meg az volt, mikor tetszettem egy srácnak, megkérte hogy hozzon össze velem, erre direkt hazugságokat állítptt, csakhogy eltávolítsa a srácot. Mert vele nem jött össze és neki kellett volna.


De ez kiakaszt, hogy az összes lányt kibeszéli, magánügy szerintem, meg én sem plakátoltam ki, hogy nem vagyok szűz. Lehet nem is tudnak róla.


2018. okt. 6. 19:30
1 2
 11/13 Kateto válasza:
Egyáltalán te a barátja vagy barátnődnek? 🤔 Szerintem a barátság és bármelyik mélyebb kapcsolat alapja elfogadni társunkat olyannak, amilyen...
2018. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Míg életkort nem írtál, azt gondoltam, 14 körül lehet az illető... Ennyi idős korban arra utal viselkedése, hogy problémája van a szexualitásával.
2018. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Az ilyen nem igazi barátnő
2018. dec. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!