Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék ebből az ördögi...

Hogyan tudnék ebből az ördögi körből kilépni?

Figyelt kérdés

Volt tavaly egy társaság akikhez nagyon kötődtem, de utóbb kiderült ez csak egyoldalú volt. Koppintottak és lett belőle minden, verekedés, bírósági ügyek, stb. Nem akarom részletezni, a lényeg ennek már vége 1,5 éve.


Előtte se nagyon vtak igazán barátaim, de azóta még rosszabb a helyzet, nem tudok senkihez se úgy kötődni, nem tudok ismerkedni, nincs kedvem másokkal ismerkedni. Mindig Ők járnak a fejemben, titkon még mindig azt remélem, hogy ez az egész csak egy rossz álom és felébredek. Mondják, hogy ismerkedjek, legyenek új barátaim, de nem megy, csak azokhoz az emberekhez kötődöm. El fog ez múlni vha is?


2018. nov. 4. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén remélem hogy tovabb tudsz lépni, nekem is volt egy legjobb barátom 6 évvel ezelőtt és egyik napról a másikra megszakadt az egész, neha még kerestem de nem volt az igazi, viszont azóta várom hátha ő felkeres, de nem. Tovább kell lepni, új barátokat szerezni, nekem ez segitett valamennyire, így már nem gondolok rá napi szinten, de ez idővel szerintem jobb lesz.
2018. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mérlegeld, hogy mi adott/nem adott az a közösség, megérte-e velük lenni, stb. Ha túl sok a "nem" válasz, akkor tovább kell lépj, új célokat felfedezned magadnak, magad körül, fejlődni.

Mivel problémák halmazát okozta az a társaság számodra, ezért szerintem felejtős a téma, így tovább kell lépj a fejlődésed irányába.

2018. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!