Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetek barát a volt osztályfő...

Lehetek barát a volt osztályfőnökőmmel?

Figyelt kérdés
Tavaly ballagtam el tőle, elsőéves egyetemista lány vagyok. Mindig is jóban voltunk, csak ő nem annyira közvetlen.

2018. nov. 9. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze, csak rajtatok múlik
2018. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Csak barátságot akarsz? Ha többet is, azt tedd egyértelművé, mert ahhoz már lehet hogy lenne kedve.
2018. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Hangsúlyozni próbáltam, hogy mindketten nők vagyunk. Sima barátságot szeretnék, ennyit.
2018. nov. 9. 10:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi eléggé jóban vagyunk volt osztályfőnökünkkel, de éreztük, hogy azért nem lenne elegáns barátkozással az idejét rabolni. Oktatásban szigorú volt, egyébként laza, de bankettig magázódtunk. Gimi után még pár évig 3-5 fős csoportokban beugrottunk hozzá pár havonta, ez tutira nem volt terhére, mert ezzel tanári kar és jelenlegi diákok előtt is tudta demonstrálni, hogy őt volt diákok kedvelik.


Mostanában már csak évente öregdiák bálon látogatjuk meg, 5 évente meg osztálytalálkozókat szervezünk.

2018. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálunk az volt a helyzet, hogy eléggé sokszor vendégeskedtem nála, sokszor ültünk be csak úgy egy-egy sütire. De a barátságról egy szó nem esett soha
2018. nov. 9. 10:54
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon fontos megjegyezni: rengetegszer lelkiztünk egymással, konkrétan olyanok voltunk, mint két pszihológus.
2018. nov. 9. 11:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kémyes a téma; nekem is volt tanárom, akit a legjobb barátomnak hittem, mert ő is barátiasan közelített felém és ugyanígy lelkiztünk, iskolán kívül beszéltünk, stb. Majd egyszer szólt, hogy ketdek átlépni bizonyos határokat és
2018. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ő csak próbált kedves lenni, mert túl zárkózott és szomorú voltam. Szóval lehet, hogy barátként tekintesz rá, de ő vol tanítványként lát Téged, akivel próbál kedves lenni.
2018. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
(ja és az említett tanárral mi is beültünk cukiba, hamburgereshez, meg hasonló helyekre és volt, hogy egy darabon együtt is mentünk haza és bevártuk egymást)
2018. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!