Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon nyomasztó, őrlő érzés,...

Nagyon nyomasztó, őrlő érzés, hogy nem figyel oda rám senki, mit lehet tenni ezzel az érzéssel, hogy csillapodjon?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, nagyon magányos, párom nincs, egyedül álló vagyok, haveri kör, társaság nincs, a régi haverok nem keresnek, nem válaszolnak, ha nagy ritkán válaszolnak akkor mással vannak elfoglalva vagy simán csak lepattintanak.

Mivel egyedül álló vagyok, barátnőt is próbálok keresni, de az sem halad.

Szomorú vagyok ezek miatt és boldogtalan.

Régi ismerőseim népszerűek, van jó baráti társaságuk, van jó munkájuk, és boldog párkapcsolatban vagy házasságban élnek.

Én pedig annyira furcsán és magányosan érzem magam. Nem tudom mit tévő legyek.



2018. nov. 10. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek egyeni almaid amikre hajtasz (pl karrier?) - ez a vonal adhat hasonlo erdeklodesu embereket es ezaltal baratokat, illetve parkapcsolatot is.
2018. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Régi ismerőseim népszerűek, van jó baráti társaságuk, van jó munkájuk, és boldog párkapcsolatban vagy házasságban élnek... Nem tudom mit tévő legyek."


Ezt hiszed te. De nincs kapcsolatod velük, tehát nem tudod biztosan, hogy mi az igazság. Iratkozz le a facéról, az instáról meg a többiről, és ne mások oda feltett, csak csupa pozitívumot tartalmazó "életének" nézegetésével töltsd az idődet, hanem éld a sajátodat.

2018. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez igaz, nem tudom mi az igazság.

A saját életemet élem.

2018. nov. 10. 17:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz, nem tudhatom biztosan mi az igazság, de mind olyan boldognak tűnnek és rám sem hederítenek, viszont együtt szórakoznak, kirándulnak, üdülnek. Nekem sosem szolnak és engem nem hívnak sehova sem. :(
2018. nov. 10. 17:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress más barátokat.
2018. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem figyeltem. Mit is kérdeztél?
2018. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"mit lehet tenni ezzel az érzéssel, hogy csillapodjon?"

Pszichológushoz lehet - és érdemes is - fordulni.

2018. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz.
2018. nov. 10. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!