Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen érzés, amikor senki...

Milyen érzés, amikor senki nem áll ki melletted?

Figyelt kérdés

Se munkában , se családban, hogyan lehet ezt túlélni ép lélekkel, megmaradni pozitivnak , ha mindig más jár jól , mindig másnak jön el a sora a jóra, az elöleptetesre , de nem neked

Honnan lehet eröt meriteni , ha senki nem ad rád két garast?



2018. márc. 10. 06:34
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Megpróbálok nem gondolni rá, idővel úgyis elmúlik ez az érzés.
2018. márc. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Fejlődési lehetőség van benne: 9nállóság, kitartás minél jobb megtanulása van benne. A dühöt, haragot pedig pl.: sporttal le lehet vezetni.
2018. márc. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A düh ha van , az még pozitiv , le lehet vezetni , de a legtöbb ember letargiaba esik ilyenkor
2018. márc. 10. 07:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor csak figyelj és hallgass..


és ami fő sz.rj az egészre..

2018. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa lesz a válaszom de jó
2018. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban neked kell kiállnod magadért, nem másoknak. Neked kell azért tenned, hogy hogy nem mindig csak más "járjon jól".
2018. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1 éve én is így voltam. lelkileg padlóra kerültem egy másik ok miatt és néhány hétig szarul voltam. hát na, paraszt voltam és visszautasító de nem ezt érdemeltem volna. végülis összeszedtem magam valamennyire. még mindig nagyon fájt, nagyon rossz volt és depresszív hangulatom volt de már kicsit jobb volt. és akkor elkezdtem megint barátkozóvá válni.. szartak rám, a családom, a "barátaim".... az első időszakban elég jól tudtam kezelni (a helyzethez képest), váltottam témát, társaságot.. aztán rájöttem.. nagyon szar... és kapálództam valaki iránt hogy foglalkozzon velem.. csak egy ölelésre vágytam.. valakire aki felébreszt a rémálomból..


rájöttem hogy ez nem fog egyből megoldódni.. a családom akkor már eltávolodott tőlem.. szóval összeírtam a legbelső, legmegbízhatóbb, legjobb ismerősi körömet.. és volt valaki aki segített, aki átölelt.. Felszabadító, hihetetlen jó érzés volt végre valaki.. 2 évig voltam teljesen magam alatt de az ő segítségével 1 év alatt visszarázódtam. azóta nagyon jól vagyok, azzal az ismerősömmel elválaszthatatlanok vagyunk, nagyon szeretem és ő is engem.


a családommal semleges kapcsolatom van, azokat a régi "barátokat" meg ott hagytam. Most ha baráti kapcsolatot akarok kialakítani, sokkal jobban odafigyelek az emberekre hogy megfelelőt válasszak és minőségibb kapcsolatot ápolok velük. DE AMI MÉG FONTOSABB: MAGAMMAL SOKAT FOGLALKOZOK, SZERETEM MAGAM.


Keress te is valakit, kapaszkodóként. nekem így sikerült. sok szerencsét kívánok


19l

2018. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez miként van de legalább te állj ki saját magadért, mindig, ez fontos. Egyébként a munkahely tekintetében nagyon egyszerű, ne másokat nézd meg hogy ők hogy járnak, csak magadat. Nézz körül a piacon, van olyan munkahely ahol jobban járnál? Ha van akkor mondj fel és menj máshova, ha pedig nincs akkor végülis úgy tűnik ennyit ér a munkád, amennyit kapsz.
2018. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy meglehetősen tipikus, hétköznapi tapasztalat.Nem túl érdekes. Neked se azzal kéne foglalkoznod, ki mekkora bizalmat fektet beléd, hanem csak élni az életed és megtenni, amit tudsz.
2018. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elkeserítő érzés, de már hozzászoktam.
2021. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!