Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A csaj csak megvezetett?

A csaj csak megvezetett?

Figyelt kérdés

Új suliba mentem, megtetszett az egyik osztálytársam. Szóltam a cupido (bocsi ha rosszul írom) becenévre keresztelt haveromnak hogy hozzon össze vele.Aztmondta holnap kezdjük. Még aznap délután megírta a kiszemeltemnek, hogy van egy fiú, aki szerelmes belé.

Rámírt, hogy én nem tudom-e? Mondtam hogy tudom, csak suliban szeretnem elmondani. Aztán írta hogy ő se mondaná meg a szerelmének hogy tetszel. (Megjegyzem, nem tudtam hogy van kiszemeltje.) Aztán írta hogy én nem tetszem neki. Aztán, őszintén leírtam neki egy olyan hosszú regényt, hogy azt mondta ad egy esélyt. Akkor aznap este szokásos szerelmes dolgok, becenév, chatszín,emoji. Nem akarta túlzásba vinni. A nevem volt a becenevem, egy puszilós emoji mellett. Chatszín narancssárga változó színű. Emoji szív. Mondta hogy ma meg hagyjam a szerelmes dumákkal, fel kell fognia mi történt. Azt mondta, egyenlőre tartsuk titokban a suli előtt, csak Cupido(megint bocsi ha rosszul írom) tudja.

Másnap reggel épphogy beért suliba, mondta hogy beszelnunk kell. Kérdeztem hogy mi a baj? Mondta hogy tegnap csak nem akart megbántani engem. De nem tetszek neki.. összetörtem. A haverjaim előtt próbáltam elrejteni a szomorúságomat. Aztán annyira érzengős vagyok, hogy az osztalyunkban sírok Cupido vállán. Aztán hazajöttem suliból, suliban írtam neki hogy elmondhatta volna tegnap, azzal nem bántott volna meg annyira. Aztán erre csak egy like jelet kaptam válaszul. Írtam hogy akkor ne beszéljünk többet, ha te is így akarod. Aztán írta hogy előbb még egy pár kérdés:Mi tetszik nekem rajta? Mondtam hogy a szemüveged, a csillogó szemed, a hangodtól kiráz a hideg annyira jó hallani. Meg hogy mióta vagyok belé szerelmes? Mondtam hogy kb egy hónapja. Aztán ott tartunk most hogy hiába bókoltam neki sokat, még mindig csak barátként tekint rám. Ezt megírtam az egyik lány ismerősömnek, aki tőlem 50 km.-re lakik, hogy mizu. Erre elküldte a csajt a bús csába... Itt tartunk most. Kérek tanácsot hogy ezután hogy viselkedjek a lánnyal? Lehet hogy az a lány aki beoltotta a másikat,bejövök neki és azért védett meg? Köszönöm a válaszokat

12 yrs fiú


2018. nov. 13. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy 12 yrs érzengős fiú a gyakorin...betojok, de cuki :-D
2018. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2018. nov. 13. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a csajt, az embereknek az kell ami elérhetetlen, mert azért meg lehet dolgozni, meg ugye a sikerélmény. Tehát engedd el, ne is bókolj neki, ne legyél vele köcsög csak olyan semmilyen... És talán lesz belőle valami. Ha meg nem, akkor fel a fejjel, lehet hogy ennek így kell lennie, mert később sok lány jön még. A csajnak, aki elküldte melegebb éghajlatra a másikat, nem biztos hogy bejössz. De azért majd figyeld a jeleket. Ügyesen tesó:)
2018. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a pozitív válaszokat. Jó hogy nem csak azt kapom "én még 12 évesen legóztam" és társait. :) Ment a zöldkéz.
2018. nov. 14. 06:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kínos, mert az egész családomnak elmondtam hogy "járunk" ameddig tegnap reggel el nem mondta mi a helyzet. :( A család úgy fogja tudni, hogy megpróbáltuk, egy hétig együtt voltunk, de nem működött..
2018. nov. 14. 06:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Én még 12 évesen legóztam!! (na jó csak szivatlak) (amúgy tényleg legóztam :)) Szóval ne ess kétségbe a lányok így teszik próbára a fiúkat. A lány arra kíváncsi, hogy meddig "csicskulsz le" neki, csak azért mert tetszik neked. Egy idő után már ne alázkodj meg neki, ha úgy érzed, hogy csak szórakozik veled, mert az nyomot fog hagyni a lelkeden.
2018. nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Viszont nem tudom hogy meddig érdemes küzdeni egy lányért. Nem tudom, hogy mennyi idő után számít "becsicskulásnak".
2018. nov. 14. 15:26
 8/9 A kérdező kommentje:
Folytatás: A csaj most köcsög velem,csesztet azokkal amiket mondtam neki mikor tetszett, a barátnői is ezekkel piszkálnak... Én mondtam hogy mivan nem tudsz megmaradni a csádon? Erre ő mondta hogy de. mondom akkor mi a fsz bajod van? Elegem van belőle. Lehet hogy az a baja hogy már nem tetszik nekem? Mondtam neki hogy már nem akarok vele barát se lenni, hagyjon engem békén, és én is őt.
2018. nov. 19. 16:50
 9/9 anonim ***** válasza:
De utalom a "csak like" jelet
2018. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!