Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ebben az esetben mi a legjobb?...

Ebben az esetben mi a legjobb? Véget vetni a barátságunknak vagy adni még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a legjobb barátom (magától bevallotta) lefeküdt (a most már volt) barátnőmmel.

Nyilván a csajjal soha többet nem beszélek és ha rajta múlik, sosem tudom meg, de haveromnak volt ennyi gerince és elmondta.


2018. nov. 14. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Le kell vele ülni és átdumálni a dolgot

A volt barátnőd ezek szerint nem volt méltó ahhoz hogy vele legyél de a legjobb barát az legjobb barát marad akkor is

Lehet hogy ezáltal csak előbb bekövetkezett az elkerülhetetlen

Lehet hogy ha később megtudtsz egy két dolgot a csajról talán még hálás is leszel a barátodnak

Egyszerűen el kell fogadni hogy sajnos megtörtént ez a dolog de ha tényleg legjobb barátodnak tartod ne dobd el ezért (hülyén hangzik) de akkor se

2018. nov. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha még a boltodból a napi bevételt is zsebretette, akkor mondhatsz ejnyebejnyét, pl. megmondhatod, hogy majd kiszúrod a biciklije gumiját! ( :D )

Na jó, nem tudom. Én jó szívű srác vagyok. Elképzelhető, hogy megbocsátanék, de ilyen után már nehéz lenne ugyanúgy nézni rá. Volt olyan, hogy valaki eléggé keresztbe tett nekem azzal, hogy kikotyogott olyan dolgokat, amiket nem kellett volna. Mivel nem volt szándékos, nem tudta, hogy ez nekem rossz lesz annyira, ezért meg is bocsátottam neki, és továbbra is jó barátok vagyunk. De azért egy megcsalás, az más. Nagyon nem barátságba illő az ilyen. Ha csak nem kiderülne, hogy hulla részegen cselekedte és nagyon alázatosan bocsánatot kérne, akkor felmerülne bennem a gyanú, hogy hülyének néz ezzel, és újra megtesz majd ilyen szemétségeket. Talán az lenne enyhítő körülmény, ha egyébként is már szakítani készültem volna a lánnyal, és erről ő is tudna...

2018. nov. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon körülményfüggő, így belegondolva. Van az a fajta barát, aki folyton szívat, akár hülyeségből... de hogy durván, és nehéz megállapítani, hogy mi is a viszonyotok. Akkor ez az eset, lehet, hogy negatív irányba döntené a mérleg nyelvét.

Viszont ha alapvetően egy jófej ember, aki segít ha baj van, meghallgat ha a "lelked fáj", akivel jókat tudsz dumálni, napi szinten találkoztok és nem szokott hazudni neked... csak most rájött a pillanatnyi elmezavar - a lány elcsábította, stb, akkor még meg lehet dumálni...

2018. nov. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én véget vetnék, az biztos. Ha a farka fontosabb neki, mint én, az nem is volt igazi barátság. Elég durva lehet amúgy egyszerre elveszíteni a barátnődet és a legjobb barátodat, mindkettőben hatalmasat csalódva, sajnálom. :(
2018. nov. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Friss, laza kapcsolatról lenne szó, talán megbocsátanék, bár nem felejtenék, ha a szerelemről lenne szó, akihez érzelmek is fűződnek, akkor soha többet nem beszélnek vele, de lehet lennének durvább következmények is, nem tudom hogy reagálnék...
2018. nov. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!