Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy gyakran...

Miért van az, hogy gyakran amikor bemegyek üzletbe, vagy új emberek közé, akkor ellenségesek még úgy is, hogy semmit nem tudnak rólam?

Figyelt kérdés

Ahogy kinyitottam a szám már is összevonják a szemöldöküket, és belekötnek abba amit mondok stb. Nincs kedves szavuk. Például kérek valamit egy elárusítónőtől és ilyen.


Ez azért van mert nem tetszik nekik a pofám? Olyankor ellenségesek?


2018. nov. 23. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Elárusítónő? Az mi?


Nézz egy kicsit magadba, mert ha MINDENKI ilyen veled, az tuti nem az ő hibajuk. Tudod, ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

2018. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Gondolom ez a típus vagy: "hé te elárusítónő lesz egy pár 40-es cipő abból. Abból amire mutatok nem látsz vagy mi? Mi az hogy nincs belőle? Ilyen trehány egy boltot megyek és kiírom a gyakorira ezt a nincstelen boltot"
2018. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De teljesen átlagosakat mondok. Például kérek ebből, abból, amabból. Igen kérek zacsit is. Ilyesmik.

Étteremben ugyanez. Biztos a pofám nem tetszik.

2018. nov. 23. 15:14
 4/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Lehet rossz a kisugárzásod számukra.
2018. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg bebeszélted magadnak, hogy senkinek nem tetszik a “pofád”. Ugyanolyan emberek mint te, ezt ne felejtsd el.
2018. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak bebeszéled.
2018. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó de azt látom, hogy másokkal kedvesebbek sokkal. Velem bánnak úgy mint a kutyával. Nem értem miért, komolyan semmi olyat nem teszek, csak próbálok normális átlagos életet élni.
2018. nov. 23. 16:27
 8/8 anonim ***** válasza:
24%

Nekem a napokban volt a Tescsóban egy pénztáros nő, olya kicsit pufók. Csak nekem nem köszönt.


Tudod nekik (szegénykéknek) előírás ez a köszönés. Szóval vagy elgondolkodott, vagy emlékeztetett a fizimiskám az egyik emberre, aki bántotta, de úgy az arcán ilyet nem láttam, olyan semmi volt, semmibe vett. Hát amúgy Egyébként nem volt se jó se rossz napom, azért egy picit rosszul esett, úgy voltam vele mindegy ő csak gondol valamit rólam, vagy csak elaludt.


Szóval mivel nem egy csinos nő volt, úgy igazán nem túlzottan érdekelt, de volt egy tervem, ott teszteltem. Szóval elpakoltam, és úgy köszöntem el "szép napot" visszaköszönt így. Másnap már köszönt nekem, de nem egyből, csak amikor felnézett.


Szóval egy dolgot ne feledj, bárki viselkedését megváltoztathatod, de magadon kezd.

2018. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!