Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Taval elkezdtem egy felnott kepzeses iskolat ahol megismerkedtem egy lannyal. O nehez sorsu, rossz hatteru, de nagyon aranyos es nyitott lanynak tunt. Ahogy telt az ido hozzank csapodott egy srac is, es igy harman tengettuk a mindennapjainkat. O gyakran eljartak ketten, mig en ritkan tudtam ehhez csatlakozni. A csajszinak egyre tobb furcsa dolga lett, nem figyelt rank, bunkozott es lenezo volt ok nelkul. Mig en szivesen segitettem neki, o huzta a szajat ha barmiben segitseget kertem tole. Vegul eljott a nyar, o nem ert ra mert inkabb a parjaval volt, igy egyre tobbet beszelgettem a sraccal, lettek kozos hobbijaink es mindent jol megtudtunk beszelni. Suli kezdeskor ez megmaradt es ez az adott lanynak nem tetszett, egyre tobbet volt velunk bunko, lehordott minket ok nelkul, kipecezett maganak es folyamatosan furt a sracnal. En sose akartam kihagyni semmibol, megis engem allitott be folyton rossznak. Segitettem mindenben amiben csak tudtam telefon/anyagiak/tamasz szerintem. Ugy erzi belekoptem a levesebe, mert az o legjobb baratja a srac.

Mit kellene tennem? Tenyleg hibasan teszek valamit? Meg fel ev van a sulibol. Sajnalom ot mert nehez az elete, de az orokos feszultsegbe mar kezdek megkattani. Nem tudtam mindent belesűriteni, de remelem azert ertheto.



2018. dec. 10. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi rossz nem tortent csak annyi, hogy megismerted a lanyt aki kimutatja valodi enjet... ennyi!

Ignoraljatok, nehogymar az idiota dirigaljon.

2018. dec. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen intrikázós szarkeverőket én szépen tessékelem kifelé az életemből.


Semmi szükség rájuk. Csak lehúznak lelkileg, tönkreteszik benned a bizalmat a barátság és a többi ember iránt.


Megértem, hogy nehéznek tűnik, mert az ember hajlamos arra, hogy felépít valamit, valakinek helyet és teret ad az életében és csalódni kell. De ha kitakarítod az életedből, az egy viszonylag rövidebb ideig tartó fájdalom, mintha hagyod, hogy évekig elhúzódjon ez a nyìglődés.

2018. dec. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen "barátnőm". Egyikünknek se sikerült igazán beilleszkedni a szaktársaink közé, hát egymással barátkoztunk. Egy idő után feltűnt, hogy sosincs képben, mindig nekem kell segíteni (mikor lesz zh egyáltalán miből stb) ha beteg voltam örültem, hogy legalább lesz valaki aki eltudja mondani mi volt órán - aham csak egyedül esze ágában sem volt bemenni. Aztán jöttek a miaf.sz dolgai, igazából nem beszélt magáról, tönkrevágta a cuccaimat, és ha valamivel szembesítettem hogy azért nem így kéne ezt még neki állt feljebb és ő forgatta a szemeit.


Egyszerűen fogalmazva szakítottam vele. Inkább végzek egyedül mint egy ilyen vérszívóval. Koptasd le a csajt.


24N

2018. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!