Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Hogy csinálnék...

Mit csináljak? Hogy csinálnék jót?

Figyelt kérdés

A Barátnőmnek és nekem van egy közös fiú barátunk (haverunk)

Vele kicsit szorosabb az a barátság de nem járnak.

Elmondta a lány hogy szerelmes belé csak eddig nem merte beismerni mert barátnője volt a srácnak. A fiú nem tudom hohy mit érez de nézték már őket egy párnak

Nem szeretném hogy rossz irányba menne a barátságunk hogy én csak egy zavaró 3. Személy legyek. De a legjobbat akarom nekik. Csak félek hogy engem kizárnak majd mindenből.



2018. dec. 13. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenből talán nem. De biztos úgy fogod érezni, hogy túl sok mindenből... Ilyen a szerelem...
2018. dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért kéne bármit is csinálnod?


Igen, könnyen lehet, hogy össze fognak jönni, és igen, akkor kicsit háttérbe szorulsz majd és nyilvánvalóan sok dologból ki fogsz maradni.

De ezt el kell fogadnod. Ettől még ugyanúgy barátok lesztek, csak mondjuk egymással több időt fognak tölteni.

Ha tényleg a legjobbat akarod nekik, akkor ne szólj bele, hagyd, hogy menjenek a dolgok maguktól. Ha össze akarnak jönni, úgyis össze fognak. Lehet, hogy elhanyagolnak utána, lehet, hogy nem. Lehet hogy összejönnek, aztán szakítanak, és egyiküket elveszíted. Meg az is lehet, hogy nem lesz közöttük semmi. Bármi lehet. De nem a te dolgod. Fogadd el ami lesz és kész.

2018. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Közeledtek a felnőttkorhoz, amikor a barátság egyeduralmát megdönti a fajfenntartási ösztön, a párkeresés. Ezt el kell fogadni.
2018. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!