Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg léteznek ilyen emberek?

Tényleg léteznek ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Egy ideig elhiteti veled,hogy mekkora szuper jó barát,és addig marad,amíg haszna van belőled,utána lelép,mert talált magának valaki jobbat,amiből hasznot húzhat. Én nem egy ilyen emberrel találkoztam már.
2018. dec. 19. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Saját magad válaszolod meg a kérdésed.


De emígy vannak ilyen emberek, sajnos.

De ezért vigyázz, hogy kiben is bizol meg.

2018. dec. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha saját bevallásod szerint már találkoztál ilyennel, akkor a kérdés innentől fogva érvénytelen.
2018. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Engem is egy ilyen lány bszott át. Sokkal többnek hittem, mint barátság, vagy szerelem. Éveken át minden nap beszéltünk, azt hittem ő a lelkitársam. Aztán dobott másért, és én összetörtem. De amióta kiderült, hogy vele is csak játszik, és addig kell, amig nem talál mást akire lecseréli, a szememben már nem az a csodálatos lány, csak egy a sok közül. Már a barátja sem lennék soha többet.
2018. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a pszichopaták / szociopaták képesek erre. Olyan 1% körüli az arányuk, így nem nehéz összefutni velük az életbed valamelyik szakaszában. Sőt amúgy a nárcisztikus emberek is képesek erre, bár ők annyira profi színészek és manipulátorok.
2018. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Elég sokan vannak, igen.
2018. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!