Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy oldanátok meg ezt?

Hogy oldanátok meg ezt?

Figyelt kérdés

Egy barátom rám írt, hogy nem megyünk-e együtt haza (vidékiek vagyunk), erre írtam, hogy én már a buszon ülök. Ő erre azt írta, hogy "így számítson az ember a barátaira"?


Most erre mit írtatok volna, ami nem is teljesen leereszkedő (nagy bocsánatkérésekbe nem akartam menni, tényleg megkérdezhettem volna, mert gyakran utazunk együtt), felszínesen meg nem akartam kezelni, de csak egy bocsit írtam végül. Tovább nem dumáltunk, de ez így elég kellemetlen, mert együtt szilvesztereznénk, de nem szívesen beszélnék vele, mert tartok, hogy haragszik rám.


Ti hogy reagáltátok volna le?


22/f


2018. dec. 22. 13:34
 1/2 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

"így számítson az ember a barátaira"? A hangsúlyától függően ez lehet rosszallás vagy sajnálkozás is.

Ha jellemzően együtt utaztok, de az csak úgy egy időben történik, nem pedig jellemzően összegyezetetitek, akkor a bocsi is elég. Egyébként, ha egyeztetni szoktátok, akkor is ki kell ennyit bírni a kapcsolatotoknak, sőt többet is. Nem vagytok összenőve.

2018. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs, bunkesz voltam, legközelebb szólok.
2018. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!