Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez baratsag szerintetek?

Ez baratsag szerintetek?

Figyelt kérdés

Van 2 haverom, baratom, kulfodon dolgoznak, en itthon vagyok. Meg ott ismerkedtunk ossze, sok mindent csinaltunk egyutt. Sokat jelentenek nekem. Messengeren szoktunk beszelni neha, de o nem igazan igazan szokott irni nekem, inkabb en szoktam. Miutan eljottem kulfoldrol, akkor sokaig nem is beszelgettunk (azt gondoltam hogy haragszanak ram) , csak akkor kezdtunk el ismet jobban mikor felvetodott hogy talan visszamegyek majd oda.

Neha kicsit rosszul esik hogy nem ir.


Mi az hogy baratsag szerintetek amugy? Nalatok mit jelent?



2019. jan. 3. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
A fogalmazáson van még mit javítanod.Egyébként ez nem barátság hanem munkatársi haverság.A kettő között pedig óriási különbség van,amikor kint vagy akkor keresnek mert élvezik a társaságod.Viszont amikor itthon vagy nem is érdekled őket a leírtak alapján.
2019. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
2019. jan. 5. 09:23
 3/6 A kérdező kommentje:

Meg kulfoldon ismerkedtunk meg, a hely szinte semmi kozepen volt, tehat emiatt is kerestuk egymas tarsasagat. Eljartunk kirandulni, rollerezni, meloban is jol elhulyultunk. Amikor elmentek onnan, akkor hamar megszoktam hianyukat, viszont utana sokaig tartottuk kapcsolatot messengeren, egy ido utan talalkoztunk szemelyesen is,. Aztan tortent, hogy elterveztuk, hogy elmegyunk masik helyre kozosen dolgozni, azt terveztuk elejetol fogva hogy egy hazba koltozunk, viszont emogul en hatraltam ki, ok pedig akartak hogy egyutt legyunk. Nekem is jobb lett volna szerintem, nem ereztem volna annyira egyedul magamat. Amikor nagyon rossz passzban voltam lelkileg akkor egyikuk sem jott at hozzam szemelyesen, hogy beszelgessunk vagy tamaszt nyujtsanak. Sraccal beszelgettem messengeren, pesig 10 percre laktunk egymastol. Kb 4 honapot voltam ott, azert sok mindent csinaltunk: elmentunk bulizni, sorozni, parkokba lazulni, erdobe, tengerpartra sokszor, vagy en mentem at sokszor hozzajuk jatsszani.

Jelen pillanatban ertheto, hogy nem igazan irnak ram, hogy mizu vagy barmi, mivel azert cserben hagytam oket szerintem azzal, hogy eljottem UK-bol. Talan en is merges lennek helyukben.

Osszegezve, eddigi eletem soran sosem volt ilyen jo, elmenydus kapcsolatom senkivel sem. Voltak itthon szabin nemreg (okt elejen jottem haza), viszont nem futottunk ossze szemelyesen.

Nem volt szinte egy haverom sem elottuk, ezert is tettem fel a kerdest hogy mi az a baratsag.

2019. jan. 5. 09:28
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Sztem már hagyjad. Am sztem akkor alakultvolna több ha te nem hyod ott őket. Így joggal gondolhatják hogy te a bajban nem vagy ott. De ez a te döntésed volt.
2019. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hagyod*
2019. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
2019. jan. 13. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!