Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem túl sok voltam a...

Úgy érzem túl sok voltam a legjobb barátomnak, mit csináljak? 22/F

Figyelt kérdés

Idén szilveszterkor haverom házibulit szervezett, amin én is ott voltam. Úgy érzem kicsit sok voltam, mert jól éreztem magam és mivel folyamatosan ittunk még elsején is, ezért nem mentem haza, hanem nála aludtam. Ő mondta, hogy aludjak nála, de szerintem udvariasságból mondta/részeg volt. Rosszul is éreztem magam emiatt, mert hát otthon voltak a szülei is és szerintem nem beszélték meg, hogy ott aludjak. Nem igazán vagyok biztos abban, hogy nem zavartam-e, de egyszerűen olyan jól éreztem magam vele, hogy nem is igazán akartam hazamenni, azzal pedig hogy mondta hogy maradjak, nem is siettem haza.


Napokig filóztam azon, hogy vajon nem volt-e para, hogy aznap este maradtam még... valamint úgy érzem, hogy ő sokkal többet tud nekem adni mint barát, mint én - kevésnek érzem magam. Szeretnék neki többet adni (nem is nagyon ismeri a szüleimet, nálam is csak párszor volt, ő hív el szilveszterezni évek óta, nekem nincs állandó baráti társaságom), de nem igazán merek kinyílni, mivel otthon nem érzem magam jól, így nem is szívesen hívnám fel.


Elég fura érzéseim vannak, ezeket szeretném tisztázni magamban. Hogy kezdjek neki?


22/F


2019. jan. 6. 03:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszéltetek azóta, amióta újévkor elváltatok? Ha igen, akkor milyen volt a barátod? Barátságos? Esetleg flegma?


Ha igaz barát, akkor szerintem meg kell értenie, hogy nem szívesen hívnád át magatokhoz, mert nem érzed jól magad otthon. Legalábbis nálam alap, hogy nem erőltetem azokat a helyzeteket, amikben a haverom nem érzi jól magát.

2019. jan. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele őszintén amit leírtál ide.
2019. jan. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából mindent elmondana, hogy segítettél-e másnap elpakolni neki a házban és feltakarítani.
2019. jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam, hogy mondom ezt neki, csak szegényt már annyira sokszor szoktam terhelni az én lelkizős dolgaimmal, hogy már tényleg kellemetlenül érezném magam. Ő ritkábban szokott (legalábbis nekem), ezért sem szeretnék. Meg nagyjából tudja, hogy kevés barátom van, neki ellenben sok és már lehet jó lenne ha nem csak rá támaszkodnék. Bár amúgy 7 év alatt lassan olyan mintha testvérem lenne
2019. jan. 6. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!