Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől lehetnek rám féltékenyek...

Mitől lehetnek rám féltékenyek, vagy mi bajuk lehet velem? Fog ez valaha valahogy változni?

Figyelt kérdés

Mindig is egyszerre 1-3 barátnőm volt, de az évek során mindig cserélődtek.

Apukám 2 éves korom óta külföldön él, de csak 15 éves koromban ismertem meg. Az akkori legjobb barátnőm ezt megtudva kezdett el távolodni tőlem, és láthatóan féltékeny volt mert nyáron azóta kijárok apukámhoz.

Én teljesen átlagosnak tartom magam, egyáltalán nem vagyunk gazdagok, sok mindenért ami van már én dolgoztam meg. Semmi extra nincs az öltözködésemben sem, különösen alakra vagy arcra sem vagyok szebb mint akárki más.

Kicsit vissza húzódó természetem van amit (hallottam már vissza) hogy sokan beképzeltségnek titulálnak akik nem is ismernek. Ezen is próbálok változtatni.

Igaz van 1-2 Michael Kors, Calvin Klein, Guess, Fossil, Nike, Mayo Chix, Amnesia, stb cuccom + iPhone-om. De ezek szerintem nem utalnak arra, hogy különösen gazdag vagy elkényeztetett lennék.

Még is úgy érzem, hogy nem lehetek senkivel őszinte mert irigykednek rám még ezekért a dolgokért is a korombeliek akiknek nincs ezek közül minden meg. Konkrétan már egy barátnőm sincs mert hasonló okokból eltávolodtak inkább tőlem és olyat kerestek akik kevésbé szebbek náluk és kevesebb mindenük van meg. Van még egy de ő is már elég rosszindulatú velem, mindig kibeszélt a hátam mögött, próbált beszólogatni hogy ne érezzem jól magam. Állítása szerint önbizalom hiánya van és szerinte én sokkal szebb vagyok..


Nem is ez a lényeg, hanem inkább az, hogy a párom legjobb barátainak barátnői már ismerik ugye egymást sokkal jobban mint engem, és ők mivel kevésbé engedhették meg maguknak ezeket a dolgokat mint ami nekem van, ezért nem fogadnak be maguk közé sem. Nagyon rosszul esik, minden baráti programnàl próbálok közelebb kerülni hozzájuk, de még párom exét is sokkal jobban kedvelik.

Párom legjobb barátjának a barátnője letiltatott engem mindenhonnan a barátjával, holott párom exe mindenhol az ismerőse, stb. És az a csaj párom exének is mindig viszi a friss híreket rólunk. Mikor találkozunk velem kapcsolatban pedig mindenbe csak beleköt, megaláz.



Szerintetek én vagyok a hibás?

Hogyan legyek jóba a csajjal? Mi lehet velem a valódi baja? Foglalkozzak a véleményével?

Hogyan kedveltessem meg magam velük?

Barátaim szerintetek miért pártolhattak el mellőlem?



19/L



2019. jan. 8. 12:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
ááh, ez az amnesia nem is nagy szám, nekem is volt már olyanom, simsonnal kiütöttem a pajtaajtót, akkor kaptam :)
2019. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!