Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek megmaradtak az iskolábó...

Nektek megmaradtak az iskolából a barátaitok? (általános, középsuli/gimi/egyetem/okj) Ha nem hol találtatok újakat?

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 19:42
1 2
 11/13 Alfa1 válasza:

A legjobb barátom az egyik általános iskolai osztálytársam. Amíg egy osztályba jártunk, nem voltunk nagy barátok, de utána közös hobbi miatt sokat találkoztunk, és most már több, mint 30 éve vagyunk barátok.

Amúgy még katonatársak, munkatársak, sporttársak (pl. edzés, konditerem, futóklub) szoktak barátokká válni, de van olyan is, hogy utcán, vagy pl. töbeközlekedésen (napi vonatozás) barátkoznak össze emberek.

2019. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Általános iskolából maradt kettő. Ritkán találkozunk, de ugyanott folytatjuk ahol utoljára abbahagytuk. (cirka 30 éve vagyunk jóban). Lettek új barátaim gimiben, de nem maradtak meg. Főiskolán sajnos főleg lányokkal barátkoztam, aminek általában szex vagy alkalmi kapcsolat lett a vége. Ezekből nem lett barátság :).

Munkahelyen, sportklubban, fotósoldalon szereztem pár új barátot, velük sem intenzív a kapcsolatom, de szezonban gyakran találkozunk. Mióta megnősültem, sajnos nincs is sok idő barátokra. 37/F

Üdv!

2019. jan. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem sajnos, úgy érzem, hogy megváltoztak.
2019. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!