Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Össze vesztem egy...

Mit tegyek? Össze vesztem egy lánnyal, de továbbra is elkell tűrnöm

Figyelt kérdés
A pasim társaságàban, vita alakult ki köztem és egy másik lány közt. Mondhatni barátok voltunk, mivel nyáron elkezdtünk beszélniük és ugye minden hétvégén együtt voltunk. Azonban most egyre jobban eltávolodtunk egymástól, és egy vita is ki alakult köztünk. Megbeszéltük hogy befejezzük A további barátkozást. De a gond hogy a társasággal mindig ott lesz és mindig találkozom vele! És tudom hogy megkell neki mondanom hogy mi is a bajom vele! Az elején nem volt semmi nagyon sokat tettem érte ő annál kevesebbet én kezdtem el vele barátkozni mivel ő előtte soha nem jött velünk meg mással sem mivel sok barátja van. De egyre jobban elkezdett iritalni a személysège Folyton csak okoskodott és ha jött másik lány velünk engem leszart égész este és mással volt. De mindig kibeszélt valakit majd utánna vele volt. Na ezt most elkellene neki mondanom, de nem vagyok Nagyon szó kimondó, de valahogy megkell oldanunk ezt mert nem fogok miatta otthon maradni és nem a barátaimmal lenni mivel ő ott van. Mit tegyek most.
2019. jan. 26. 16:37
 1/2 A kérdező kommentje:
A társaságában van meg 1 lány akit eddig utált de most kibékült vele és tudom hogy ha akárhová is megyünk majd engem fognak leszarni még csak a fiúkkal leszek mert ők ketten elleszek.
2019. jan. 26. 16:44
 2/2 sm's girl ***** válasza:
Ez sajnos egy ilyen helyzet, el kell fogadni. Esetleg próbálj meg beszélni vele, hogy nem kell hogy újra barátok legyetek, csak viselkedjetek mindketten normális felnőtt módjára mikor egy társaságban vagytok.
2019. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!