Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan vagyok ezen kiakadva...

Jogosan vagyok ezen kiakadva vagy teljesen elfogadott ez, amit a barátnőm csinált?

Figyelt kérdés
Mentünk volna a barátnőm lányának a szülinapjára, én, a férjem és a pici lányunk. Már vettük volna a kabátot, mikor a barátnőm irt egy üzenetet, hogy menjünk inkább egy hét múlva, mert ott van a család és a férje teljesen kivan, nem tűri a vendégeket és sok lenne ha mi is odamennénk. Nagyon rosszul esett, pláne azután, hogy ők rendszeresen jönnek nálunk, ebédre, vacsorára, a férje is nagyon jól érzi magát, szóval nincs velünk baja. Mi egy éve voltunk náluk utoljára. Az én férjem kijelentette, hogy ő bizony ezek után tuti nem fog náluk menni, én meg nem tudom mit csináljak.
2019. jan. 27. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy barom a férje szerencsétlen nőnek. Ne rá haragudj, hanem arra a f..ra.
2019. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fura az egész helyzet... Nem lehet, hogy anyósa miatt ideges a férje? Bár ezt nem értem, hogy jelenthet ki ilyet bármilyen indokkal...
2019. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én utánajárnék ennek jobban, hogy mi történt, lehet valami nagyobb családi perpatvar kerekedett és nem akart úgy odahívni titeket, és hirtelen ez jutott eszébe hogy ezt írja.
2019. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg valami nagyobb családi vita állhat a dolgok mögött.

Bár az is fura, hogy egy éve voltatok náluk legutóbb.

2019. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!