Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Nagyon magányos...

Mit tegyek? Nagyon magányos vagyok😞

Figyelt kérdés

A barátaim elhagytak, ahogy elvégeztem a gimit. Ha úgy vesszük soha nem is voltak igaz barátaim, ugyanis ameddig ők számíthattak rám én rájuk sosem.

Az egyetlen barátnak nevezhető személy is kilépett az életemből.

Tudom szánalmas, de már barátkereső appot is próbáltam nézni, de sajna nem vagyok amerikai(csak ott működik).

Az eljárós verzió nem megoldás ugyanis baromira introvertált vagyok.

Facem, instám szintén nincs és nem is szeretnék újraregisztrálni, emiatt viszont eléggé korlátozottak a lehetőségeim.

Tudtok valami alternatívát?

20/N

(Ui.: kanos fiúk/"férfiak" kíméljenek nem dugópajtit keresek, ugyanis párom van és aki ilyen levéllel bombáz azonnal tiltom!)



2019. febr. 23. 13:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem a sajnáltatás lett volna a célom, pusztán tippeket vártam.

Jó tudom most szánalmasnak fogtok tartani, de a páromat is neten ismertem meg, szóval itt sem a személyes interakció játszott. Ezért gondoltam hátha tudtok valami portált, csevegőt, vagy tudom is én mit ajánlani hogy legalább elindulhassak valamilyen irányba. :/

2019. febr. 23. 14:07
 12/16 anonim ***** válasza:
Szakszóval ezt úgy mondják, hogy attention whore.
2019. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2019. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Írj rám, én is magányos vagyok. Ha közel laksz, akkor beszélgethetünk, hátha barátok lehetünk.

Egyébként tényleg, egy nő akkor szokott mindenki mást semmibe venni, ha barátja lesz, mert akkor bőven elég az ő társasága, nem kellenek mellé még barátok is. Te meg a pároddal az oldaladon magányos vagy? Biztos jól működik az a kapcsolat?

2019. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

" egy fiút nem lehet csajos dumcsira meg shoppingra elrángatni"

Sokan örülnének neki, ha kimerülne a magányosságuk abban, hogy csak egyedül tudnak elmenni vásárolni...

2019. febr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#15 ez csak egy példa volt
2019. febr. 25. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!