Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért bámul, ha elvileg már...

Miért bámul, ha elvileg már nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó fiú barátommal vagy 3 éven át ápoltunk nagyon jó kapcsolatot, többen gyanúsítgatták, hogy biztos szerelmes belém. Sajnos ő vétett ellenem kb. 2 éve, akkor nagyon csúnyán összevesztünk, egymáshoz se szóltunk, kétszínű volt és én nem voltam vele hajlandó dumálni, még az isnerőseim közül is kivágtam Facebookon. Erre még neki állt feljebb, játszotta ő is a sértődöttet. Ilyeneket mondott a közös barátainknak, hogy tuti hogy nem fog nekem előre köszönni meg hogy én egy élettelen vagyok.Idegesített ez a viszály, egy közös baráttal üzentem meg, hogy ássuk el a csatabárdot, de nem változott semmi.Mikor elmentem mellette akkor volt hogy csak nézett maga elé és szemtelenül vigyorgott, úgy tett, mintha észre sem venne, de többször kaptam rajta, hogy a távolból meg néz. Egyszer dumáltam az egyik haverjával, aztán odarohant megkérdezni a fiúhoz, hogy mit mondtam neki. Múlt héten a suliban gála volt, és mind a 4 osztály fellépett, amikor sorakoztunk, akkor ő ott állt az öltözőnél és támaszkodva engem bámult meg semelyik osztály táncát nem nézte végig, csak a miénket. Miért kíváncsiskodik, ha közben meg úgy tesz, mintha nem érdekelném és nem akar békülni?


17/L


2019. febr. 23. 16:08
 1/1 anonim válasza:
Mert attól még, hogy összevesztetek nem szűntek meg az érzései irántad.
2019. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!