Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el a barátnőimn...

Hogyan mondjam el a barátnőimnek, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Benne vagyok egy baráti társaságban (ahol csak mi lányok vagyunk) és tök jól elvagyunk. Mikor fiúkról beszélnek szerencsére én is hozzátudok szólni, hiszen hozzájuk is vonzódom, de tök kínos mikor poénkodnak a melegekkel vagy a leszbikusokkal. (Pl: "Jajj hát én meg leszbikus vagyok!" És mindenki röhög kivéve engem. :D Félek, hogy nem tudnának elfogadni illetve hogy kínos lenne az, hogy mikor együtt megyünk edzeni nem mernek előttem levetkőzni. Viszont már teljesen kikészít az, hogy nem tudok velük őszinte lenni és hogy rosszul esnek a poénjaik. A családom tudja és elfogad velük teljesen nyíltan tudok beszélni bármiről. A válaszokat előre is köszönöm! 16/l

2019. febr. 26. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nyíltan és őszintén mondd meg nekik. Benne van a pakliban, hogy ettől megutálnak, de akkor nem is voltak igazi barátok, mert ők elfogadnak olyannak amilyen vagy.
2019. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyik barátnőmnek elmondtam, leírhatom hogy hogyan történt:

Felelsz vagy mersz-eztünk ketten és én azt kérdeztem tőle, hogy mit szólna, ha azt mondanám, hogy leszbikus/biszex vagyok? Azt válaszolta, hogy hát van ilyen. Természetesen rögtön vette a lapot. Másik barátnőmnek még nem mertem elmondani, (elég gáz amikor kérdezget a fiúkról és én egy lányba vagyok szerelmes), eddig azt mondtam, hogy nem vagyok szerelmes senkibe, de valószínűleg, hogyha meglátja a szerelmes versemet (amit fel fogok tölteni wattpadra/deviantart-ra) el kell neki is magyaráznom. Mindenesetre én nem csinálnék a helyedben túl nagy ügyet belőle, mert ha esetleg nem igazán fogadnák el, akkor egy kissebb ügy hamarabb feledésbe merül. Sok sikert!

2019. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 he84 ***** válasza:
Teljesen egyetértek az 1-es válaszolóval.
2019. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
80%
Inkább utáljanak azért aki vagy minthogy szeressenek azért aki nem
2019. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

eeee, ha tényleg a barátaid akkor már tudják valószínű, én többször coming out-oltam annak megfelelően hogy mit éreztem akkor helyesnek, és nem utolsó sorban elfogadhatónak magammal szemben( questioning, biszex, leszbikus) tehát azért ez egy igen hosszú út volt, de a legelső alkalommal tudtam hogy tényleg a barátaim és szeretnek, feküdtünk az ágyban és mondtam hogy mondani akarok valamit, végül nem voltam képes kimondani, mondtam hogy mondják meg szerintük mit karok mondani és tudták, legalább egy éve tudták, de megvárták hogy el merjem mondani

a családom még mindig nem tudja, és 20 éves leszek 5 nap múlva

2019. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!