Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam el a barátnőimnek?

Hogyan mondjam el a barátnőimnek?

Figyelt kérdés

ők eléggé zárkózottak, elítélik az ivást, bulizást... amikor a pasijaimról volt szó is rib**ncnak neveztek..

de én szeretek bulizni, dohányzom és néha iszom is, ezt nem tudják de nem titkolhatom örökké.

a másik baráti köröm bulizós, őket kapásból lenézi ez a néhány csöndesebb barátnőm 18/L


2014. szept. 24. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj hogy ezt írom de az nem barátnő aki ri**ncnak nevez..
2014. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire semmi közös nincs bennetek, miért vagytok barátok? Mi köt össze titeket? Ha erre a kérdésre nem tudsz felsorolni legalább pár dolgot, akkor szerintem hanyagoljátok egymást.
2014. szept. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 évesen még itt tartotok??? nálunk ez 14 évesen volt téma... 18 éves korunkra kiéltük magunkat ilyen szempontból...
2014. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Több minden is eszembe jutott:

1. attól hogy egy dologban ennyire különböző a véleményetek, nem jelenti azt hogy nem lehettek jóban. Nekem is vannak olyan barátaim, akikkel bulizni megyek néha, és vannak akivel más dolgokat csinálok. Ettől lehettek jjó barátnők.


2. Aki elítél valakit akivel addig jóban volt csak mert iszik, az nem igazi barátnő. Aki r*bancnak nevez, az sem.


3. Nem lehet hogy azért ítélik el a bulizást, mert titkon ők is akarnának menni, csak nem mernek/nincs kivel/ők azt hiszik hogy te ítéled el?

2014. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!