Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet, hogy az egyik barátom...

Lehet, hogy az egyik barátom “hátba szúr” de nem vagyok benne biztos. Vélemények? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Egy ideje az egyik közösségi oldalon névtelenül kapok üzeneteket, megjegyzéseket, és olyan dolgokról amiket csak akkor tud, ha a közelemben van, vagy bármi ilyesmi. Nem nagy titkokról van szó, csak aki tényleg úgymond “ismer” és tud rólam pár dolgot.

Réggebben nem igazán voltak “hűséges” barátaim és lehet kicsit paranoiás lettem vagy nemtudom.. :D

És néha úgy veszem észre mintha kicsit féltékeny lenne, és ebből gondolom azt, hogy esetleg ő írhatta, mert a beszédstílusa is hasonló és sok kisebb dolgot is észrevettem az üzenetekben amit ő szokott használni :/ viszont nem nagyon szeretném szóba hozni, mert egy jó barátomról van szó, és segítettünk is egymásnak de még is ezt érzem, csak azért még is csak zavaró, hogy nem tudom ő írta vagy sem.


2019. márc. 4. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem át kéne magadban gondolnod a "barát " fogalmát :)
2019. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy ő írta, de köze lehet hozzá. Ne hozd neki szóba, tégy úgy mintha mi sem történt volna. Ha szóbahozza, akkor biztos, hogy köze van hozzá.
2019. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Természetesen elmondtam neki ezt az egész névtelen cuccot, és mindig kérdezgeti, hogy írt-e még valamit, meg ilyesmi.

Persze ezt nem jelent nagyon semmit szerintem, én is érdeklődnék ha ilyen történne, de már nagyon semmiben sem vagyok biztos :/

2019. márc. 4. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Találj ki valami nagyon durva dolgot, és írd le a netes irogatonak. Ha a barátod rakerdez, akkor ő az.
2019. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam de semmi ötletem :D
2019. márc. 4. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerned kell elegge onmagad, ha eleg eros a megerzesed akkor szerintem o az, a dolgok nagyobb reszben azok aminek latszanak. Mindenesetre ha mar nem bizol benne akkor ugy is lottek a kapcsolatnak, pontosabbat akkor tudnank mondani ha reszleteket irnal mert ebben a formaban nem lehet ertelmesen valaszolni.
2019. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!