Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A suliban a fiúk bántanak mit...

A suliban a fiúk bántanak mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval az volt hogy új sulit kerestűnk mert amiben eddig jártam abban folyton cikisztek a dadogásom miatt. Az új suliban se volt másképp cikiztek,gúnyoltak és nem hagytak békén. Aztán az egyik volt osztálytásam is átíratkozot oda ahova én. Utána őt cikizték és engem békén hagytak. Aztán ma megint elkezdték de most a hajamat kezdték el sértegetni. Mert nekem nagy a hajam meg zsiros meg ilyen baromságokat mondtak. Mindig visstakarok nekik vágni de nem merek😣 Mit tegyek hogy leszáljanak rólam???

2019. márc. 6. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Semmit. Ha nem foglalkozol vele majd elmúlik. Pont azért csinálják, mert reakciót várnak amin lehet röhögni. Ha nincs majd továbbállnak.
2019. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni velük. Most élik ki az ovis korszakukat. :)
2019. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából mi se nagyon foglalkozunk velűk csak olyan idegesitő hogyha valamit nem jól csinálok pl a fociba akkor minden bajuk van. Amikor meg nem játszok akkor meg az a baj. Fuck logic
2019. márc. 6. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Sosem értettem hogy lehetnek ilyen szemét emberek.Miért csinálják?Miért jó nekik? Örülök hogy nekem nincsenek ilyen osztálytársaim.D Egyépként meg engedd el,békén fognak hagyni,ha meg nem szólsz a tanárnak,ő rájuk szól akk abbahagyjak ha meg nem ki lesznek csapva,oszt kész
2019. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én sem értem hogy lehetnek ilyenek. Ez 2019??? Mostanában már nem zavarnak de ők olyanok hogy egyszer gondolnak egyet és újra kezdik. Ovisok😑😑😑
2019. márc. 12. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!