Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Hogyan teheti magát túl az ilyesmin az ember?

24 éves srác vagyok és volt 2 munkahelyem ahol nem sikerült beilleszkednem a közösségbe. A legutóbbit 2 hónapja hagytam ott e miatt, rengeteg össze jövetelük volt, de soha nem hívtak egyre sem, volt amiről még csak nem is tudtam. Olyan dolgozó is ott volt aki 2 hónapja dolgozott csak a cégnél, én meg már 1 éve ott vtam... azóta ez bánt, hogy lépjek tovább?

márc. 16. 09:20  Privát üzenet  

A válasz
Ha önmagad nem tudod elengedni akkor pszichológussal történő beszélgetés segíthet.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 16. 09:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti hogyan bíztok meg új emberekben, ha mindig csak bántottak titeket?
Nem akar egy ember sem barátkozni, beszélgetni velem, de miért?
Mennyire tűnnek el a barátok az ember életéből, miután családot alapít?
Én vagyok ennyire rossz ember?
Miért van az hogy mostanában minden emberben a rosszat látom vagy meg akad a szemem az ilyesmin hogy önző, vagy manipulálni próbál valaki valakit?
Létezik ilyen "szak"ember, aki ilyesmin tud segíteni, h volt párkapcsolatban bekövetkezett agresszív, rossz élmények, amik kihatással vannak rám azóta is, megszűnjenek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!