Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan erzem egyedul magam?

Jogosan erzem egyedul magam?

Figyelt kérdés
Van egy barati tarsasagom, lanyokbol all, szepen lassan alakult ki, epult fel (vannak kozuluk akiket evek ota ismerek, masokat csak tavaly ota). Szamithatok rajuk es ezt tudom, azonban mistanaban megis egyedul erzem magam. A legjobb baratnom eleg kozel kerult egy lanyhoz ebben a tarsasagban, akivel nekem nem olyan elmelyult a kapcsolatom. Nem vagyok gyerekes igy az elejen egyaltalan nem zavart, hiszen a legjobb baratommal a kapcsolatom nem igazam valtozott. Azonban mostanaban egyre tobbet van vele es egyre tobbet beszelgetnek, tobb a kozos temajuk, eljarkalnak ide-oda, mig en ugy erzem engem a baratnom nem igazan keres (osztaytarsak is vagyunk amugy). Ha hivom, jon, vuszont o ritkan hoz fel programlehetoseget, pedig regen majdnem minden heten eljarkaltunk (mostmar jo, ha havi egyszer). Emiatt eleg maganyos vagyok. Lehet hogy ez idoszakos, es bar vele a viszonyom tenyleg nem valtozott, rengeteget beszelunk igy is, de megis rosszul erzem magam, es ugy erzem eltavolodtak tolem a tobbiek is (a ket masik nagyon jo baratnomnek baratja lett, teljesen lekoti oket). Aggodom hogy ez igy marad. Tudnatok tanacsot adni?
2019. márc. 18. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Recskázz néha, az segít...
2019. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Van 'jog' egyáltalán az egyedüllét érzetre?
2019. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

koszomom, rengeteget segitettetek

elso nem tudom mit keres ezen az oldalon, ha unatkozol akkor trollkodj fbn index posztok alatt

a masodik pedig tipukus kossunk bele az elo faba is, biztos keves az inger az eletedben

2019. márc. 18. 12:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Jogosan. Most jobb?
2019. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jogos hogy egyedül érzed magad, sajnos ők nem igazi barátok. Ismerkedj, legyen akár több baráti társaságod, de az a legjobb, ha egy-két igazi barátod van. Rájuk biztos számíthatsz majd. Nehéz lesz ilyet találni, nekem se nagyon akar menni, de nem adom fel, te se add fel.
2019. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:

Érthető, hogy egyedül érzed magad és megértem a helyzeted.

Én sem szeretem az egyoldalú barátságokat, amikor csak én hívom fel, ő viszont nem, stb.

Most már ők egymás legjobb barátnői és sajnos nem tehetsz semmit, csak annyit, hogy keresel más barátnőket.

2019. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek a többiek helyett a bunkóságukért :D

Akik meg ilyeneket írnak, hogy nem igazi barátok ignoráld őket. Az emberi kapcsolatok ilyenek, nem hiányzunk egymásnak mindig ugyanannyira, idősödünk, sok minden változik, stb. Szerintem az a lényeg, hogy hozd ki a maximumot abból amid van. Személy szerint én örülök, hogy legalább vannak barátaim, és ha nem is én vagyok a legnépszerűbb a baráti körben (össze-vissza szoktak meghívni embereket, alkalomfüggően), attól még örülök amikor nem felejtenek el és mindig jó az együtt-töltött idő. Van olyan barátom akivel gyerekkoromban szinte minden nap együtt voltunk, már évek óta nem akar találkozni, ez van. Volt egy olyan baráti köröm akikkel több mint 2 évig(!) nem találkoztam, én le is mondtam róluk, erre most újra elkezdtünk találkozgatni és mindig élvezem. Persze ezek nem ilyen mély barátságok, szinte kizárólag csak inni szoktunk. Bár ahogy így idősödünk egyre kevesebbet megyünk bulizni inkább csak beszélgetni szoktunk, de én ezt is élvezem.

2019. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!