Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelem első látásra? Ill,...

Szerelem első látásra? Ill, mennyire ciki ha nő teszi az első lépést?

Figyelt kérdés

Jártatok már így? Mi lett a vége?

Van egy fiú akivel régen irkáltam.. mostanában csak rá gondolok.. és sose mertem megkérdezni tőle.. sokkal többet szeretnék mint szimpla beszélgetés../ találka.. gondolom értitek mire gondolok, és ugyebár eddig halogattam több okból is, távolság, anyagi.. amit sikerült megoldanom, és mivel ő még nemvolt úgy lánnyal.. meg elég otthonülős és introvertált is.. nem tudom hogy lehetne megoldani. Hogy kell kezdeményezni?


2019. ápr. 2. 13:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ez rajta áll


én pl a saját barátaimmal tök jól érzem magam, de az exem barátai nagyon nem az én világom voltak

beszélj vele erről, nem reménytelen a dolog, csak a megfelelő motivációt kell megtalálnod

keress olyan programokat ahova ő is szívesen elmegy


mi érdekli? mit csinál egész nap?

2019. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Simán kilehet zökkenteni. Én utaztam a világ másik végére is, (távkapcsolat volt.) de nekem nem jött be és még1x ennyit nem akarok utazni. Egyébként minden férfi arra vágyik hogy a nő lépjen először. :)
2019. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, jártam már így, és kivételesen a másik félnek is bejöttem volna... A nő ráutaló mondattal jelezte, hogy ő fogadóképes lenne felém.
2019. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12-es megkèrdezhetem hova utaztál annyit? Ès honnan? Köszi😊
2019. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!