Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aki csúnya egy osztályban,...

Aki csúnya egy osztályban, munkahelyen az általában nem számít?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 18:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%

Én bűn ronda vagyok, de rendszeresen érdeklődnek, mit csináltam hétvégén, munka után. Időnként hívnak is programokra, vagy csak alap, hogy együtt kajálunk. Sok olyan is volt már, hogy ha feléjük jártam, mert kirándultam, akkor szinte sértésnek vették, hogy nem ugrottam be hozzájuk.


Ahogy előttem írta valaki, az ismerkedésen kívül semmit nem számít a külsőm.


Persze megint más téma, ha van egy bizonyos személyiséged ami nem mindenkinek jön be. Velem sem mindenki akar puszi pajtás lenni és van aki szóba sem áll velem. De ez van, túl kell rajta lépni.

2019. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki kedves/segítőkész, vicces, azt (legtöbbször) észreveszik. Ha látják, hogy ilyen vagy, nem fog (annyira) számítani, hogy csúnya vagy. Nem vagy te introvertált is? Lehet, hogy a személyiséged nem jön be nekik. Amúgy ha nem törődnek veled, te mért törődnél velük? Azért maradj kedves. Ha kedves/normális vagy és jól végzed a munkád és még így is semmibe vesznek, bennük van a hiba. Ahogy előttem is írták, túl kell ezen lépni, el kell engedni. Ezt könnyű mondani, de muszáj megtenni.
2019. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nincsen csúnya ember. A rondaság a belsőből fakad. A munkahely a munkának van, nem azért, hogy tegyük a szépet valakinek. A szép nőt megdugja a főnöke, és ha megunta kirúgja. A szépek, általában buták, vagy csak a szépségükkel vannak elfoglalva.
2019. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13


Igen van egy ilyen dolog is, de sokakat általában nem zavarja az, hogy buták és mégis meghívják őket mindenhová. Kb úgy képzelem ezt el, hogy kellenek ők oda mint egy dísztárgy a házban. Semmi különösebb haszna nincs de legalább feldobja az összképet.

2019. ápr. 10. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!