Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti megtartanátok olyan barátnő...

Ti megtartanátok olyan barátnőt, aki utánad nyomoz, kibeszél, kigúnyol, lechurváz?

Figyelt kérdés

Az egy dolig, hogy engem majmol, kihasznál, hogy semmi rossz dolgot nem mondhatsz el neki..

De ezen a churva dolgon... Tőlem áll legmesszebb...


2019. ápr. 15. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Namármost azt ugye mondanom sem kell, hogy eleve nem barát az ilyen. Nem is értem miért kérdőjelezed meg amikor egyértelmű a válasz!
2019. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ennek a kérdésnek fel sem kéne merülnie, csak kivágni az idiótát mint a kutyát. Nem barát az ilyen csak jópofizó köcsög.
2019. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

Nekem már annyi alig volt, hogy semmi rossz dolgot nem mondhatok el neki, lassan leépítettem még úgy is, hogy akkor pont nem is volt így a képben más barát

2019. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Pasiként igen. De lefokoznám szex kapcsolatra a barátnői státuszt.
2019. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem párkapcaolatról van szó...
2019. ápr. 15. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Akkor viszont nem. Sem a kihasználás, sem a gúnyolás nem az, amit megtűrök egy baráti kapcsolatban.
2019. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi. Viszont.
2019. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
???
2019. ápr. 16. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!