Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert lesz minden fiu baratom...

Miert lesz minden fiu baratom egy ido utan szerelmes belem? Mit rontok ell?

Figyelt kérdés
Annyira rossz ez igy , hogy ugy szeretem mindegyiket mintha testverem lenne aztan bevalja , hogy szerelmes lett belem. Most nem melesleg van baratom es van egy fiu akivel nagyon regota joba vagyok de tenyleg baratok vagyunk s ennyi . S ket napja bevalotta, hogy en neki tetszem. Mit tegyek vele ? Mar voltam ilyen helyzetbe . A baratomat marmint a pasim viszont nagyon szeretem , es tudja is hogy joba vagyok ezzel a fiuval es nincs is vele baja de elmondani nem merem , hogy most mit mondott . Viszont lepatintani sem akarom mert nagyon fontoss barat nekem nagyon szeretem mint barat.

2019. ápr. 16. 23:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele :(. Már olyan fiúkkal nem is szívesen barátkozok, akiknek nincs barátnőjük.


De már ez sem biztosíték semmire, mert volt olyan, hogy mikor egy srác megtudta, hogy szakítottam a párommal, ő is szakított az egyik legjobb barátnőmmel és aztán elhívott találkozni. Pedig nekem nem is tetszett a srác (haveri szinten sem), csak a barátnőm miatt voltam vele kedves. :(


Nem vagyok csinos sem, nem sminkelek, még csak a szemöldökömet sem szedem, hátha így kevésbé vagyok kihívó és ha tehetem elég lazán öltözöm farmer+sportcipő és cipő kombó, néha még csak nem is fésülködök. Csak nagyon sok szingli, férfi kollégám van.


Ha valaki tud ötletet adni, hogy hogyan lehetne elérni, hogy kevesebben nézzenek rám potenciális partnerként, akkor várnám az ötleteket én is, mert baromi szívás csak a harmincöt pluszos apukákkal beszélgetni a munkahelyen, mindenki mást meg nagyívben kimérten kezelni. Ki is szorulok a csapatból, ami nem jó érzés.

2019. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szegény szegény nők és a hatalmas problémáik...
2019. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!