Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barataim. Hogyan...

Nincsenek barataim. Hogyan szerezzek?

Figyelt kérdés

Rajottem hogy csak nekem fontosak/voltak fontosak. Csak en tettem azert hogy lathassam oket.


Ismerkedni neten szeretek, csak konnyen flegma, bunko tudok lenni😁 es ez a masiknak nyilvan nem szimpatikus. Vagy ha kezdmenyezek is, es jol is beszelgetunk, valahogy nem erdekesek szamomra. Igy eleg nehez.


Baratok nelkul ki nemjarok, mivel a sorozat nezes a hobbimxd

Szorakozohelyre se jarok egyedul, bar itt az ideje uj dolgokat is kiprobalni😁 masnem haza megyek ha unalmas.


Itt is probaltam, de olyan ember aki nekem szimpatikus lenne, meg neki is en, ilyennel meg itt nem talalkoztam.


Meg masokhoz oda menni se szokott pozitiv lennixd


Szoval, valami tanacs? Vagy mar a remeny is elment?xd Vagy ti hogyan kerultetek uj barati korbe?

17L



2019. ápr. 21. 16:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Járj el közösségekbe; tanfolyam, énekkar, stb., ott tudsz ismerkedni és még jó móka is.
2019. ápr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én pl énekkaros voltam és onnan, énekkarosok ismerősei, illetve más iskolás tevékenységeken lettek barátaim; osztályból csak érettségi évében.


Azért, ha belegondolok, az osztályban népszerűtlen voltam, mégis az iskolában majdnem mindenki ismert, mert mindenhol lettek haverjaim. :) Szóval a fentieket javaslom Neked.

2019. ápr. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Mintha én írtam volna ezt a kérdést.. :D Nálam is szintúgy ez a helyzet.

17L

2019. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ja meg kell tanulnom a sajat tarsasagom elveznixd es onallobb lenni🤔
2019. ápr. 22. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!