Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok a netes barátság...

Mit gondoltok a netes barátságról? Létezik szerintetek neten kialakult barátság?

Figyelt kérdés
Itt most konkrétan arra gondolok, mikor két ember évek óta barát a neten keresztül és nem találkoztak még.
2019. ápr. 24. 12:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik, bár nagyon nehéz olyan embert találni aki ezt komolyan is gondolja.


Egyébként én szívesen barátkozom! :D


Lány vagyok

2019. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Másodiknak írom, hogy azért mert lehet, hogy az interneten nem a valós gondolatait írja, hanem amit a másik fél elvár, igaz a valós életben is, nagyonis sokszor. :/


A kérdésre válaszolva pedig szerintem is létezik, bár ritka. Az elősegíti a barátságot, ha igazából beszéltek telefonon, esetleg videóhívások, ilyesmi, nem csak írott formában, így valódibb kapcsolatot tudtok teremteni.

Nekem is van egy barátom, akivel évek óta beszélek, de sajnos egy Amerikában él, így nem tudunk találkozni.

Ennek ellenére sok nem tartós kapcsolat is van, pl. évekig beszéltem pár emberrel, aztán szinte egyik napról a másikra megszűnt... De ez a valós életben is megtörténhet.

2019. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Létezik, igen. Voltak 2-3 éves fiú-lány barátságaim, ahol is eltűntek, mert bepasiztak, mert egyetemre kerültek, mert dolgoztak, stb.. Viszont van egy lány barátom, akivel 5 éve beszélgetek. Pár hónapja találkoztunk, meg 1 év után telefonáltunk egy pár percet. Egy városban lakunk és mégis szerintem jobb ez a helyzet, nem lesz unalmas az egyik fél a másiknak. A beszédtémák pedig mindig mások és rengeteg dologról volt már szó, de még mindig nem mindenről. Mindketten teszünk ezért a haverságért, tudom azt, hogy én is számíthatok rá és ő is számíthat rám mindig. F
2019. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!