Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen bunkó a barátnőm,...

Miért ilyen bunkó a barátnőm, ha nem kíváncsi a témára, miért nem mondja meg egyenesen, hogy nem érdekli?

Figyelt kérdés

Van egy exem, akivel hatalmas volt a szerelem, sok-sok éven át. Már évek óta mással van és én is, sőt nekem már megkérték a kezemet, szóval nem vagyok szerelmes az exembe, de emberileg mégiscsak érdekel, hogy mi van vele.

Múltkor írt nekem és elpanaszolta, hogy nem boldog a jelenlegi párkapcsolatában és hasonlók, én ezt elküldtem a barátnőmnek, hogy ő is lássa. Először olyan semmilyen módon válaszolt, aztán nem is regagált a bemásol üzenetekre semmit, csak lelépett, pedig ő írt rám! Miért ilyen, miért nem mondja meg, hogy nem érdekli? Biztosan tudom, hogy nem dolga akadt, csak nem is írt vissza!


2019. máj. 8. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem sokan úgy értelmezték, hogy a bartnőd a párod és lényegében a párodnak beszélsz az exedről, ami valljuk be, idegesítő. Amikor anno a párom (most már exem) folyamatosan az exeiről magyarázott, hogy ki mit mondott neki régen, kivel mit csinált és hogyan, eléggé idegesítő volt.


De a sztorid szerint Te nem a párodnak küldöd tovább az exed üzeneteit, hanem egy pajtásodnak.

2019. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Barátok témakörbe írtam ki a kérdést, nem párkapcsolatokba, a legjobb barátnőmnek küldtem át az exem üzeneteit.
2019. máj. 8. 16:57
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lenne rajtad kívül bárki is kíváncsi az exeddel való beszélgetéseidre. Mégis mit kéne erre írnia, de komolyan? Neked is lehetne annyi eszed, hogy nem hozol fel olyan témát, ami a kutyát se érdekli rajtad kívül. Ő egyszerűen csak tapintatos akar lenni, hátha észreveszed magad, de nem veszed a lapot..
2019. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jelen! Csak nagyon ritkán szoktam a páromat/exeimet kibeszélni a barátnőimnek/családomnak. Általában olyankor, ha tényleg nagynak tűnő problémám van, amiben segít, ha kapok egy második nézőpontot. (öt év alatt három ilyen eset volt)
2019. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!