Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez annak a jele, hogy nem...

Ez annak a jele, hogy nem érdekli igazán a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egyik nem olyan közeli barátnőm,akivel egy szerződéses munkán ismerkedtöünk meg később pedig 3évig egy másik helyen is együtt dolgoztunk,mostanában ha írok mindig jóval később jelentkezik.Ez nem volt jellmező rá.Elfoglaltságra hivatkozik,de látom megnézi az üzenetet,meg fenn is van elég sűrún a társasági oldalon.Sms-re is hasonlóképpen reagál.Egy másik közös barátnőnk is ezt mondja róla.Hívta őt is a kisgyereke születésnapi összejövetelére,de akkor nem tudott elmenni,meg utána se ment el felköszönteni őket.Tavaly is beharangozta az illető személy,hogy tart egy születésnapi vacsorát végül nem lett belőle semmi,nem is szólt,hogy nem lesz belőle semmi.Utána láttam szűkebb körben 3-4 baráttal meg családtagokkal megünneplete a születésnapját.Idén már én sem hívtam meg őt.Irtunk egymásnak csak.Valószinűleg minket nem tart az elsődleges társaságának,azért vette lazábbra a szálakat.Nem haragszom rá,de talán jövőben nem kellene irnom neki.Nem szoktam olyan sűrűn irni,hogy zavaró lenne.De kicsit furcsán érint,hogy nem tud egy rövid üzenetet visszairni a feltett kérdésekre vagy ha csak spontán indítványozok valamit.Múltkor egy fontos kértem a segítségét,amit tudom ő elintézett magának egyszer és kértem magyarázza el milyen papirok kellenek,arra is pár nap múlva irt,pedig irtam,hogy betegség miatt sürgősen elkellene intéznem.Konfliktus nem volt közöttünk,hoyg megharagudjon,lehet csak elkopott a kapcsolat.

2018. jún. 18. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amit ilyen esetben tenni kellene (abban az esetben, ha számodra fontos volt a kapcsolat és valóban rosszul érzed magad miatta), hogy őszintén elmondd neki ezeket.

Ha már kevesebbet ír, neki nem tűnik olyan fontosnak ez a kapcsolat és arra készül, hogy megszakítsa, akkor már nem mindegy? Te pedig könnyítesz magadon, sikerül majd megbékélni ezzel és végső esetben lezárni, ha úgy alakul. Pont. Én ezt tenném, akkor is, ha nem reagálna semmit. Bár már akkor biztos lenne legalább és megkapnád a választ.

De értelmesebb, mint itt találgatni és hetekig, hónapokig bizonytalanságban élni emiatt.

2018. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást.Nem annyira közeli,bár azelőtt jobban összejártunk.Csak érdekel mások véleménye az esetről.Valószínűleg változtak az igényeink és azért nem keres bennünket annyira.Van pár kapcsolata is, lett új munkája így az is lehet szelektál, hogy hova menjen, kivel találkozzon.
2018. jún. 18. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Úgy érzem, a választ te már tudtad a kérdés kiírása előtt is, csak megerősítésre vágytál?

Nos, még az a legjobb eset, ha nem annyira közeli. A leírtak alapján nem tart rád több igényt. De ki tudja, mit hoz még a jövő. Lehet, hogy később újra több dolgotok lesz egymással.

2018. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,jól esett kiírni,összegezni a dolgot. Az lehet,hogy valamikor lesz még dolgunk egymással.A lényeg,hogy nem haragszom,nem visel meg a dolog.Azt a 3évig tartó munkát ahol együtt dolgoztunk őáltala tudtam meg,ő hívott oda dolgozni.
2018. jún. 18. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!