Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátságban korkülönbség 16...

Barátságban korkülönbség 16 év? Szerintetek ez furcsa?

Figyelt kérdés
Én 20 éves vagyok,(A koromnál éretteb sokszor.) az egyik legjobb barátnőm meg 36; nem ismerjük egymàst régóta, sőt nem kezdődött túl jól a barátságunk. Rengeteg bennünk, és az életünkben a közös, és nagyon jól szót értünk. Sokan viszont azt mondják, hogy ne barátkozzak vele, mert elég ,,gáz”. Mi erről a véleményetek?

2019. máj. 12. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan barátkozz vele, nehéz ilyen embert találni, akivel tényleg ekkora hasonlóság van köztetek. Ne szalazd el pár ember véleménye miatt.
2019. máj. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem ne zavarjon más ember véleménye.Barátkozz vele egész nyugodtan. Ha jól eltudsz vele beszélgetni sok bennetek a közös akkor már ne érdekeljen más ember véleménye.
2019. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Főnökömmel épp ennyi a korkülönbség, zseniálisaka tbeszélgetünk. Persze az ember más életszakaszban van, de ettől még emberek vagyunk, megérthetjük a másikat. a te korodban volt 20 évvel idősebb barátom is, ráadásul ellenkező nemű, nincs ezzel gond.
2019. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy emberként kell látni a másikat nem másként. Mindegy mennyi idős, hol él, mi a múltja, minek mutatja magát, ugyanolyan, mint te. Csak az útja más mindenkinek.

Olyanokat küld Isten az életedbe, akikre szükséged van.

2019. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm anyukám lehetne, egy másik apukám. Viszont mindig olyanokat küld, akiknek szüksége van ránk és nekünk is rájuk. Akiknek tudunk segíteni, legalábbis adni valami olyat, ami a lelkünk mélyéről fakad. A lélek nem öregszik csak gazdagszik, gyűjt és adni akar belőle másnak. Főként csak a körülmények, tárgyiak és a test mások. Az meg úgyis mulandó.

Boldog az, aki nyitott bárkinek. Te mindig önmagad leszel, akárhova mész. Nem a körülmények mondják meg milyen vagy.

Csak légy önmagad.

2019. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat!:) Úgy néz ki, higy megváltozott az illetőben valami velem kapcsolatlban; és sokkal jobb barátom lett mint eddig.
2019. máj. 28. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!