Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm azzal vádolt engem...

A barátnőm azzal vádolt engem hogy lefeküdtem a barátjával, megbocsássak vagy ne?

Figyelt kérdés

Ez persze nem igaz még beszélni sem beszélek a barátjával még interneten keresztül sem..

De viszont sokszor a barátnőm hívott fel hozzájuk, hogy meghívjanak egy-két pohár borra de sosem maradtam sokáig, hogy ne zavarjam őket.

Egy nap mikor nagyon összevesztek, felhívott hogy miért feküdtem le a barátjával akivel életemben csak 3x találkoztam.. meg hogy még esélyem se lenne nála és még a külsőmről is megvolt a véleménye.

Abban biztos vagyok hogy szebb vagyok nála és ezért is ócsárolt meg mondott el mindennek.

De nem akarom ezért elveszíteni a barátságunkat nagyon ragaszkodó típus szegény.

Már nem vagyunk a legjobb barátok de ha baj volt mindig találkoztunk..

A kérdés hogy ezek után örökre felejtsem el vagy megbocsátsak, ha felkeres/vagy ha nem keres fel..

24l/25L


2019. jún. 2. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide, hogy szebb vagy nála?
2019. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy hogy jobban rálássanak a helyzetemre
2019. jún. 2. 23:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

'De nem akarom ezért elveszíteni a barátságunkat'


Nem te vesztetted el, o dobott teged ostoba feltekenysegi rohamaban. Vagy o maga ker bocsanatot hogy alaptalanul vadolt, vagy inkabb ne keresd tobbet.

2019. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Addig nem mennék utána, hogy megbocsájtok, amíg ő nem keres. Esetleg azt kideríthetnéd, hogy miből gondolta, hogy lefeküdtél a barátjával, mert ez kicsit úgy hangzott, mintha valaki be akart volna sározni.


Ha sikerül megbeszélnetek a félreértést, akkor én megbocsájtanék.

2019. jún. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

"Abban biztos vagyok hogy szebb vagyok nála"

Szóval burkolva lerondázod a legjobb barátnődet, ez miféle barátság? Tudod, barátok nem mondanak ilyeneket a másikról, hogy "én szebb vagyok nála" meg hasonlók.

2019. jún. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te ne csinálj semmit, ő sértett meg.
2019. jún. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Elírtad az életkorotokat


14l/15l


Kb. ez a szint

2019. jún. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Agyilag nem vagytok 25 éves szinten, az biztos...
2019. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mégis hol rondazta le, 5-ös? Tipikus női túlgondolás. Azzal meg mi a probléma, ha egyikük szebb mint a másik? Ezek tények, ezen nincs mit megsértődni.
2019. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!