Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy szakítsanak?

Mit tegyek, hogy szakítsanak?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki már másfél éve együtt van egy fiúval. Már nem beszelek vele olyan sokat, mert nem egy suliba járunk. Nem tudtam semmit, addig, amig rám nem írt pár hónapja. Az mondta a csaj, hogy a "barátnőjenek" ( nem merte elmondani hogy magaról beszél), problémái vannak a kapcsolatában, es nem tudja, mit tegyen. Kérte, hogy adjak "neki" tanácsot. Elmesélte, hogy valószinűleg nem tart tovább a kapcsolata, mert a pasija a szemébe mondta, hogy nem szereti, csak a szépségéért van vele. Aztan sírt, a pasi erre megölelte, de akkor még nem szólt hozzá. Aztán megcsókolta, es újra minden happy lett. Hiába mondtam neki, hogy hagyja ott ( mert utolag elarulta magát, hogy ő a híres barátnő), nem hallgatott rám. Fél, hogy esetleg egyedül marad örökre, és akkor se pasi, se barátok, meg amúgy is mikor 2 éves lesz a kapcsolatuk esküvő lesz ( ami az jelenti hogy iden decemberben). Szentül hiszi, hogy meg tudja változtatni őt, es újra bele szeret. Azóta eltelt pár hónap. Amikor kerdeztem őt facebookon mindig azt mondta, hogy helyrejött minden, de ezen a héten kiderült, hogy a dolgok nagyon eldurvultak. Találkoztam a barátnőm anyjával, aki elmondta, hogy a gyerek nagyon agresszív, kiabál, és a bnőm is kezd olyan lenni, mint a drágalátos pasija. Az a férfinak nem mondható lény ugyanis folyamatosan megveri a barátnőmet, és a kistestvéreit, örjöng, kitépi a szekrényajtót, es mivel mar szinte ott lakik, nem tudnak vele mit kezdeni. Próbálta ravenni a baratnőmet, hogy szakitson a fiúval, de ő még ezek után is azt hiszi, hogy meg fog változni. Ezek utan mondta, hogy vegyem rá, hogy szakítson vele. Másnap láttam is a buszmegállóban, kérdeztem róla, hogy bántja e a fiú, de ő azt mondta, hogy nem, sőt, nagyon jól megvannak, ritkán veszekednek, sőt, amikor rákerdeztem a testvéreire azt hazudta, hogy a kicsik imádják a fiút, mert mindig játszik velük. Nem tudom mit tegyek, ha még az igazat se vallja be. Így nem lehet élni!!! A családjával se teheti ezt!!!

2019. jún. 6. 21:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
De bezzeg, amikor a proli seggeteket beleteszitek este a fotelbe és nézitek a téjvékettűt, és arról van szó, hogy megölte a barátnőjét, az lesz az első kérdésetek, hogy a család és barátok hogy nem vette észre és nem tett semmit. Idióták.
2019. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a sok barommal, ők azok, akik felhangosítanák a zenét, ha hallanák, hogy a szomszéd épp agyonveri az asszonyt, mondván, hogy nekik semmi közük hozzá. Szerintem barátként és hozzátartozóként kötelessége az embernek, hogy megpróbáljon segíteni, sokszor ez hiányzik ahhoz, hogy az illető megtegye azt a bizonyos lépést. Viszont azt el kell fogadnod, hogy sajnos egyáltalán nem biztos, hogy sikerrel jársz. Egy hasonló helyzetben lévő barátnőmet háromszór próbáltuk (család, ismerősök és barátok) elköltöztetni a barátjától, aki verte ( ő maga kérte a segítséget, mert félt egyedül elköltözni), de mindhárom alkalommal lefújta, mondván, hogy még mindig szereti. Van, aki nem hagyja, hogy segítsenek neki. A legjobb, amit tehetsz, hogy bztosítod arról, hogy rád mindig számíthat, ha esetleg úgy dönt, hogy lépne. Egyébként jó dolog, hogy vannak olyan emberek, mint te, akik nem hunynak szemet a bántalmazás felett. A sok nulla EQ-s barmot meg hagyd figyelmen kívül, fogalmuk sincs, mi az a barátság, valószínűleg nekik saját magukon kívül senki sem elég fontos a szánalmas kis életükben.
2019. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!