Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is egyedül van, barátok...

Más is egyedül van, barátok nélkül?

Figyelt kérdés
29 éves lány vagyok, Budapest mellett élek. Alig vannak barátaim, 1 lánybarátnőm van, viszont ő iskolába jár munka mellett,hétvégén, így nyáron is alig tudunk találkozni. Munkahelyen is jóban vagyok sokmindenkivel, de azok nem igazi barátságok, egymás háta mögött megy a kibeszélés. Jó lenne elmenni ilyen jó időben valamerre, sétálni, fürdeni,stb., viszont egyedül nem szivesen mennék. Elkeserít hogy míg mások jól szórakoznak,utaznak, én itthon ülök a kertben. Egyedül unalmas. Más is van így?
2019. jún. 8. 12:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, 21 éves srác vagyok, és egyáltalán nem hiányzik nekem haver/barát/barátnő mert kövér vagyok, és én ezt elfogadtam környezetem pedig nem és nem szeretném ha beszélgető partneremnek az lenne minden második szava, hogy "foggyááá leee".
2019. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11-es, erről nem kell lemondani, lesz valamikor olyan ember, akit nem érdekel a súlyod. Egyébként, hacsak nem betegség az oka, pont azért eszel sokat, mert magányos vagy. Örömpótlék.
2019. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én egyre inkább úgy vagyok vele,hogy kellenek a ph.nak barátok?

Én még annak a kettőnek a kiheverését sem tudom feldolgozni,akik szó nélkül hagyták ott.És akiket jobban szerettem mint az összes addigi barátaik.

Szóval nem én nem vagyok úgy.Nem vagyok elkeseredve,mindig ott van magam mellett valaki( én).

Mindig van mellettem egy ember aki támogat,ha éjszaka majd kiugrik a szívem az OCD-m miatt.(Én)Viszont sose felejtem el,hogy mit tettek velem.Ők valószínűleg megbánják majd egyszer.Én még nem tudok majd mit kezdeni vele.

2019. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen... Bár nekem családom van már, de másfél éve megszakadt a kapcsolat a legjobb barátnőmmel (talán betegesen szoros kapcsolat volt már), azóta nagyon nem találom a helyem, mintha egy darabot téptek volna ki belőlem...
2019. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az lemaradt, hogy 30 vagyok, és kb az eddigi életem több, mint felének volt része. Azóta egy pohárra nem ültem le kb senkivel...
2019. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az életem úgy alakult, hogy nincsenek barátaim. Ha írok chat-alkalmazáson keresztül, akkor van valamiféle kapcsolat, mert válaszolnak, de ha nem írok, örökre eltűnnek életemből ők is. Akinek nem írok, örökre eltűnik.

Harmincas vagyok, szerintem ilyen korban már nehéz, szinte lehetetlen barátokat találni, családosodás, gyerekek, munka, karrier a prioritás már ebben a korban, sőt, huszonévesen is hivatkoztak már arra, hogy "munka után hazaesek, nincs erőm tartani veled a kapcsolatot".

2019. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok, ha esetleg valakinek lenne kedve pár napot vagy hetet utazni, kirándulni,fürdeni az országon belül az nyugodtan írjon :-)

Nyitott vagyok, nekem sincs sajnos.

Esetleg ha még vadkempingezés is bele férne akkor az is szuper lenne.

21F

2019. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!