Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha minden szempontb...

Mit tegyek ha minden szempontból lecserélve érzem magam?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátom akivel közös a szakmánk is, és kollégák vagyunk, rengeteget beszélgettünk minden este, személyes dolgokról is szakmáról is, nagyon jól megértettük egymást. Nekem volt párkapcsolatom, de szenteltem rá is időt. Neki egy fél éve lett sajátja, és azóta egyre messzebb, most már másfél hetente ha egyszer beszélünk, akkor is valami munkakérdésről. Nem érzem úgy hogy számíthatok rá, mintha érzelmi falat húzott volna közénk, minden amit velem csinált már a barátnőjével csinálja, aki a munkahelyen az elmúlt másfél évben egyre jobban kezdte amúgy is átvenni a helyem, de ez most már magánéletre is kiterjed. Szép lassan nem csak az adminisztrációs feladatok mentek át hozzá, most már a szakmánkat is elkezdte neki tanítani ez a barátom. Igen ez egy férfi nő barátság volt, de akkor is kicsit kellemetlennek érzem hogy magánéletben mintha valami exbarátnő lennék, a szakmai oldal meg egyenesen fáj.


Úgy érzem lecseréltek a munkahelyen, lecserélnek szakmailag, lecserélnek barátilag, egyszerűen lecserélnek mint társ, mint ember erre a nőre. Mit tegyek? Hogy és minek mentén fogadjam ezt el?


2019. jún. 8. 14:50
 1/2 Fanni=) válasza:
Szerintem tudasd a barátoddal hogy, hogy gomdolod a dolgot. Szerintem az segítene és ha igaz barát akkor megérti
2019. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán ha hagynád magad med..ni a haverodnak, lehet dobná a nőt.


Na de komolyak:


Ez sajnos így működik az életben. Vannak voltak baráti kapcsolatok, baráti közösségek, majd megkezdődik a nagybetűs családalapítás, ami fontosabbá válik mint a barátság. A baráti beszélgetések megritkulnak, ellaposodnak.


Sajnos ez így működött régen és most is.


Javaslom csajozz be.

2020. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!