Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lenne lehetőségem meleg...

Hol lenne lehetőségem meleg legjobb fiúbarátot találni?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki elkezdené mondani, hogy csak azért akarok meleg barátot, mert az most a menci, előre leszögezem, hogy ez eszemben sincs. Az eddigi lánybarátaimban csalódnom kellett. Meg a lányok olyan kibeszélősek és gonoszkodók. A fiúk meg akiket ismerek velük nem tudom megtalálni az összhangot, mert ők másról sem tudnak beszélni csak a tipikus fiús dolgokról pl foci, csajok stb.

Sok mindenkitől hallottam már, hogy sokkal jobb egy meleg barát mint 100 lánybarát akik aztán később ha úgy van kedvük hátbaszúrnak. Szóval engem is érdekel, milyen egy ilyen barát, akivel megtudnám beszélni a problémáimat, nemkéne attól félnem, hogy utána tovább adja, megértő lenne velem és mindenben támogatna. Mindig is ez volt az álmom, hogy legyen egy meleg fiúbarátom, akár legjobb barátom, akivel mernék önmagam lenni és nem kéne félnem, hogy hátbatámad. Érdekel milyen egy meleg barát.

Hol tudnék velük ismerkedni? Melegclubbokba még nem mehetek. :/ Interneten tudnék esetleg ismerkedni velük barátként? Vagy mit tanácsoltok?


16 L



2019. jún. 19. 20:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, azért nem írtam rájuk, mert azok a kérdések már több évesek, és akkor, még lehet, hogy azok a fiúk azt mondták a kérdezőnek, hogy nyugodtan írhta, de ki tudja, lehet már megváltozott azóta a véleményük, meg már nem is emlékszenek rá.
2019. jún. 22. 14:24
 12/19 A kérdező kommentje:
*írhat
2019. jún. 22. 14:25
 13/19 anonim válasza:
47%
Nem a keze hanem a körme
2019. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Jól van na! Nem akarok vitatkozni senkivel.
2019. jún. 22. 23:48
 15/19 anonim ***** válasza:
65%

Eeeltekintve a veszekedésektől (amit amúgy befejezhetnétek, mert eléggé előítéletes egy ponttól)...


Előbb válaszolok a kérdésre: Őket egy melegclubbon kívül (lol mondjuk ott nem keresném) elszórva találod meg, tehát nincs konkrét hely, ahol kereshetnéd őket. Minél több helyen vagy, annál nagyobb az esély rá, hogy látsz. De minek rágörcsölni?


Egyébként én meg tudlak érteni miért akarod, egy meleg fiú egy lányhoz úgy tud viszonyulni, mint lány a lányhoz, ami azért kicsit közelibb tud lenni. Van is lány iamerősöm, akinek egy meleg fiú a legjobb barátja, nos, látván a mai lányokat (többségüket, ne vádoljatok általánosítással), megértem. Ez egy örök igazság, hogy jobb nektek.


Viszont azért nem értek veled teljesen egyet. Te azt hozod fel, hogy az összes fiú egyből fiús dolgokról kezd el beszélni, pl. foci, csajok. Nyilván egy meleg fiú nem fog a csajokról beszélni, de a foci az hogy jön ehhez? Az már személyiségfüggő. És ugyanúgy tudsz olyan személyiségű heteró srácot találni (mint pl. én), aki nem csak a fociról, meg az 'ígydugtammegőttegnap' témáról beszél egyfolytában, hanem nyitott és komoly dolgokat is ki mer ejteni a száján. Értem én, hogy álmod egy meleg fiúval jó kapcsolatod ápolni, de hé, a heteró (nem nyomulós) fiúkat te szerintem rossz helyen kerested akkor.

2019. jún. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Utolsó, végre valaki normális, köszönöm neked a válaszodat! :)

Tudom, igazad van, egy heteró srác is lehet olyan jó mint egy meleg. És persze ha nem nyomulósak, és tényleg nem arról beszélnek állandóan amit te is mondtál, akkor persze szívesen nyitott vagyok feléjük is, csak én még ilyennel sajnos nem találkoztam. És ahogy mondod, sok lány úgy van a meleg barátjával, mint a legjobb barátnők. Sőt, ahogy mondtad sokkal mélyebb is lehet a barátságuk, mint lány-lánynak. Ezért ott van bennem a kiváncsiság, hogy vajon az milyen lehet már?

De normális heteró fiúkra is vevő vagyok, csak érdekelne egy barátság egy meleggel is.


De köszönöm a normális, megértő válaszodat! :)

2019. jún. 23. 01:21
 17/19 anonim ***** válasza:
46%

Hát ha ezzel segítettem... :)


Mondom, elég rossz környezetben élhetsz, ha ilyen fuckboyok meg tipikus 2019 fiúk vesznek körbe.

2019. jún. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Azért nem olyan durva fiúk, de barátkozásra semmiképepn nem alkalmasak. Túl komolytalanok és szivatják azt a haverjukat aki még szűz. Hát, kösz szépen, de ez nem az én világom, szóval ezért inkább nem is kezdek velük. :)
2019. jún. 23. 02:10
 19/19 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk ez nem is divat. Néha úgy érzem, jó helyen vagyok nagyrészt :D
2019. jún. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!