Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt értelmiségiek? Ha...

Vannak itt értelmiségiek? Ha igen, milyen területekről?

Figyelt kérdés
Szoktatok privát beszélgetésekbe is belemenni itt? Mik a tapasztalatok, akadtatok már olyan beszélgetőpartnerre, akinek érdemes volt írni?

2019. jún. 20. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Régebben sokat beszélgettem itt, voltak jó beszélgető,értelmes partnereim,hosszabb távra is, de mivel nem nagyon szoktam fent lenni itt, így mára már nem írok rá nagyon emberekre, de el lehet itt igen jót beszélgetni, csak az volt mindig a baj, hogy messze laktak tőlem. :)
2019. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt innen egy kapcsolatom, egy elég komoly lelki társam (sajnos vele nem jött össze a kapcsolat), meg egy haver, akivel rengeteg közös téma volt, de már nem beszélünk.


Szerintem érdemes próbálkozni. :)

2019. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy te értelmezésedben ki számít értelmiséginek?
2019. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vallások (többesszámban, nem vagyok sem keresztény, sem a divatos keleti trendek követője)/metafizika.


Szívesen beszélgetnék értelmes, nyitott emberekkel. Ilyenből eddig csupán kettőt találtam, de rövid időn belül mindkettőről kiderült, hogy mégsem egyezünk lényegi dolgokban.

2019. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!