Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt màr olyan hogy összebaràt...

Volt màr olyan hogy összebaràtkoztàl a neten valakivel sokat beszéltetek megbeszéltétek hogy talàlkoztok aztàn el se jött?

Figyelt kérdés
És mi lehet ennek az oka?? Direkt szivatott?? Miert nem jott el vegul?? Es mar irni sem ir. Beteg az ilyen??

2019. jún. 21. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt párszor.ezen én már meg se lepődök ha be szívom.
2019. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet szülei tiltották meg neki.

Lehet, hogy nem volt kedve.

Lehet, hogy közbejött neki valami.


De akkor is szólhatott volna Neked.


Nekem olyan volt, hogy gimnazistaként felvettem a kapcsolatot egy lánnyal, akivel együtt jártam általános alsóba.


Tök jól beszélgettünk MSN-en (akkor még az volt a csevegőprogramunk).


Kb pár hónap után megkérdeztem, nem lenne e kedve összefutnia velem. Írta, hogy igen.


Megbeszéltünk egy helyet, ahol találkozunk. Odamentem, de nem volt ott. Felhívtam többször is, nem vette fel. Írtam, nem válaszolt. Kb fél órát várhattam, közben az emberek jöttek-mentek mellettem.


Fogtam magam és elmentem. MSN-en soha többet nem írt nekem. Ha jól emlékszem, nem is volt már elérhető.


Azóta felnőttünk, Facenook-on az ismerősöm, de nem levelezünk, csak látom, ha a lányáról esz ki képet pő meg, ha én megosztok ezt meg azt.

2019. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt,hogy beszélgettünk sok ideje.

Felvetettem a találkozót.De terelte a szót. Mindig vmilyen indokkal mondta,hogy nem jó. Végül már nem is írt.

Ezek szerint nem akart találkozni.

2019. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi tinderen beszéltünk a sráccal ,több mint 4 hónapig . Nem tudom miért mondott mindvégig olyanokat nekem,amit még ő sem hitt el. Konkrétan megbeszéltünk mindent, elterveztük hogy lejön ebbe a városba ,ahol én lakom ,és hogy milyen jó lesz. Viszont az utolsó 1 hónapban folyamatosan később és szinte csak napokkal később írt vissza ,ezt én meguntam és megkértem hogy legyen vége . Nem tudom mi az oka, szerintem próba -szerencse alapon viszonyult hozzám. Én nem bánkódom miatta,azóta akadt párom,aki törődik velem és szeret. Persze akkor még kis naiv voltam és mindenkinek elhittem hogy szeretne velem lenni,pedig egyáltalán nem volt így .
2019. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!