Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akar velem találkozni a...

Nem akar velem találkozni a lány barátom mert van pasija. Hogy vegyem rá hogy talizzunk?

Figyelt kérdés
Én 17/f ő 15/l. Másfél hónapja beszélgetünk és nem akar velem találkozni azzal az indokkal hogy a barátja féltékeny lenne. Igaz én kicsit többet érzek mint barátság es ezt tudja is. Mondtam neki hogy mennyire hiányzik és hogy milyen jó lenne találkozni de nemet mondott. Pedig nagyon jó barátja vagyok azt tudom.

2019. jún. 22. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon jó barátja lehetsz, tényleg, az önzőséged miatt tönkretennéd a párkapcsolatát. Mindenki ilyen barátokra vágyik...
2019. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A lánynak van igaza. Írtad többet is érzel iránta és tudja. Így én sem találkozgatnék veled a pasim mögött.
2019. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De én csak barátkozni szeretnék vele. Jópár lány a pasija mellett még találkozik a legjobb fiú barátjával is.
2019. jún. 22. 11:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Én meg szenvedek mert nagyon hiányzik..
2019. jún. 22. 11:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

És az ilyen találkozások sokszor a kapcsolat végét is jelentik...Vagy éppen a pasi is találkozgat más csajokkal, akik többet éreznek ugyan, de természetesen csak barátkozni akarnak.

Szállj ki. Nem csodálom, hogy a srác féltékeny, pláne ha tudja is, hogy tetszik neked a barátnője. Én is féltékeny lennék a helyében és tagadhatod ugyan, de sanszos, hogy te is.

2019. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Én meg szenvedek mert nagyon hiányzik.."

Azért mert szereted. R*h*dt gyorsan szállj ki ebből, és ne cseszd el két ember életét is. Állj tovább.

2019. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincs szivem elengedni az a baj. Nem birom ki hogy ne irjak neki. Nagyon joba lettünk és imádok vele beszélgetni, szinte mindent tudunk egymásról. Gondoltam arra hogy próbálok más lányt keresni de őt egyszerűen nem tudom elengedni. Nincs még egy ilyen lány akinek ennyire magával ragadna a személyisége mint az övé.
2019. jún. 22. 12:13
 8/11 anonim válasza:
Velem is ezért nem akart a fiú barátom találkozni.Csak azt nem tudja sajnos,hogy a lány a háta mögött miket mondott róla.
2019. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon szánalmas.

Velem is volt ilyen, hogy a barátnőmmel találkozni akart egy ilyen jó “barát”. Szerencsére barátnőmnek volt esze és megszakította vele a kapcsolatot. Veled is azt kéne mert ahogy látom nem fogsz leállni.

Én a srác helyébe jól helyretennélek az biztos.

2019. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A én párom is tuti elintézne egy ilyen "barátot". :D
2019. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!