Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez főként a én hibám?

Szerintetek ez főként a én hibám?

Figyelt kérdés
Egy barátom nagyon féltékeny volt és nem szerette ha másokkal beszélek bántotta is magát emiatt plusz úgy kezelt mint ha tulajdona lennék. Volt olyan, hogy szájába rakta a kést stb és hát én meg mondtam neki hogy ez nem normális amit művel hogy ennyire féltékeny meg hogy segítség kell neki és hogy ilyeneket a bolondok csinálnak. Erre rám írt hogy én kérjek tőle bocsánatot mert ő nem csinált semmit, ami miatt ezt érdemelné meg olyanokat mondott, hogy én sose leszek olyan boldog mint ő. A én hibám ez a veszekedés?

2019. jún. 29. 15:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

És mi van azokkal, akinek nincs támogató családja?


De azért, mint a mentális betegek táborába tartozó egyén: köszönöm szépen. És még csodálkoznak, hogy ennyi a depressziós meg az öngyilkos. Akik szintén le vannak nézve.


Mindegy, kár is volt ide írnom.

Igen kérdező, szakíts meg minden kapcsolatot vele és vigyázz, hogy véletlen se barátkozz többet beteg emberrel.

2019. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%

#11 Mint szintén mentális beteg,nagyon szívesen.ÉN vagyok felelős a saját életemért,úgyhogy az ÉN dolgom helyrehozni.Ha támogatnak jó,ha nem,akkor egyedül.


Segítséget kérni nem szégyen. Zsarolni,fenyegetőzni,nyafogni,hisztizni,viszont igen. Nem nézek le másokat,persze,úgysem hiszed el.

Az utolsó mondatoddal teljesen egyetértek.

2019. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én próbáltam segíteni, de a végén én lettem a hibás hogy én ki vagyok hogy el döntöm neki mi lenne jó, és a barátai meg nem hagynak békén hogy én istenek hiszem magam mert én szóltam neki még hogy milyen ember vagyok hogy ezt nem tudom el viselni. Tudom hogy vannak beteg emberek ehhez úgy is álltam hozzá csak olyan helyen ne turkáljon mint pl a családi életem hogy nekem sose lesz olyan boldog családi hátterem vagy kapcsolatom.
2019. jún. 29. 18:14
 14/15 anonim ***** válasza:
Tanácsnak éppen nem mondanám, de ha bekap egy jó hosszú puskát, a kislábujjával szerintem ha ügyes, eléri a ravaszt.
2019. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez az ember lelkileg zsarol és manipulál téged, szociopata gyagyás... mondd el neki h nem normalis es keressen fel egy szakembert aztan tiltsd le.. a baratait is
2019. júl. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!