Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes véget vetni egy...

Érdemes véget vetni egy barátságnak csak mert 1x bunkó volt velem?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 16:15
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Szerintem ahelyett hogy sérülnék,jobb ha én okozok sérülést.
2019. júl. 1. 17:05
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
Ja, neked lehet sérülést okozni, de másnak nem ? Értem..
2019. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy örömmel akarnak az emberek ggyüttlenni veled ilyen stílussal... Előre menekülsz hogy inkább te okozz sérülést másnak, "beelőzöd a másikat"...
2019. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Én csak megvédem magam
2019. júl. 1. 17:44
 15/48 anonim ***** válasza:
56%

Ha ilyen sértődös és buta vagy, soha nem lesznek barátaid.

Meg is fogod érdemelni, hisz a te hibád lesz.

De hagyd ott, jobban jár, ha nem kell elviselnie téged.

2019. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Nem kellenek barátok utálom az embereket
2019. júl. 1. 20:56
 17/48 A kérdező kommentje:

Kellenek a halálnak a barátok

Nekem biztosan nem

Ki is törlöm az ismerőseim közül is.

2019. júl. 2. 00:16
 18/48 A kérdező kommentje:

Vagy jobb ötletem van

folytatom vele a barátkozást és legközelebb én leszek bunkó vele aztán akkor törlöm ki

2019. júl. 2. 00:17
 19/48 anonim ***** válasza:
72%
Mekkora nyomi vagy. XD
2019. júl. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Megvizsgálnám a szituációt. Ha úgy ítélném meg, hogy még menthető a helyzet. Áh, de nem . Eddig kétszer is előfordult már az életemben; hogy a másik volt a bunkó, és nekem kellett megalázkodnom, meghunyászkodnom, bocsánatot kérnem. Ezt nem tenném meg újra, borzasztó volt. Amúgy itt nem barátságokról volt szó, volt rangbeli különbség. De ilyet többet tehát nem tennék. Szóval hogy a másik volt a bunkó mindkét esetben, és nekem kellett bocsánatot kérjek . Ez borzasztó volt. Márpedig lehet, hogy ez bocsánatkérés nélkül már nem fog menni. Én nem folytatnám tehát a kérdésben szereplő kapcsolatot, mert nem ér annyit; nem éri meg az idegeskedést; bocsánatkérés nélkül már sose lehetne olyan, mint régen; és amíg ő nem kérne tőlem bocsánatot, nem érezné fontosnak, addig nincs miről beszélnünk. Szóval én nem foglalkoznék többet vele; megszakítanám vele a kapcsolatot. Az, hogy jól érezzem magam, többet ér egy ilyen kapcsolatnál. Ha igazán a barátod lett volna tényleg; akkor nem bunkón, hanem tapintatosan fejezte volna ki magát; igyekezett volna nem megsérteni téged. Vagy pl ha igért valamit, és nem tartja be, akkoris minimum utólag bocsánatot kér, ha előre nem tud olyan gyorsan szólni, hogy nem fog menni ez, hogy teljesítse. De ha nem jut eszébe bocsánatot kérni, akkor onnantól nem érünk annyit egymásnak; szóval én hagynám az illetőt. Neki kéne utánam futnia, hogy kiengeszteljen, ha még méltónak gondolná magát, hogy barátok legyünk mi így együtt ketten. Hogy az én barátom legyen. Szóval neked nem kell már teperni, nem kell tenni semmit ezért az emberért. Egyébként ha meg ilyen, talán jobb is, hogy kikerült az életedből. LEgalább tehát nem lesz legközelebb veled bunkó. Tehát örülj neki, hogy kibújt a szög a zsábkól, és ő megmutatta, hogy valójában miylen. Egyedül is jobb, mint egy olyannal, aki bunkó. Ha még neked kéne megalázkodnod, azért, mert ő volt a bunkó, akkor azért az emberért nem érdemes. Jaj, most eszembe jutott egy idézet valahonnan: "Hiába kezdenék új csatába, ha a visszatértem, senki se várja." Meg szal amúgy tényleg; ha neki te nem jelentesz semmit, akkor minek strapálnád, gyötörnéd magad miatta/ emiatt/ezen? Ennyi. Hát most ha nem tisztelettel beszélt hozzád, pedig te nem adtál rá okot, hogy olyan legyen veled, amiként viselkedett, akkor ez ennyi. Ha még bocsánatot kérni sem hajlandó, azis derogál neki, akkor hagyjad.
2019. júl. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!