Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes véget vetni egy...

Érdemes véget vetni egy barátságnak csak mert 1x bunkó volt velem?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 16:15
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Az nem elég,vissza kell kapnia
2019. júl. 2. 01:32
 22/48 anonim ***** válasza:

Te mentálisan beteg vagy! Ilyen magánakvaló embernek nem való barat. Úgyis minden embert kiturnal magad mellől. Érthető, hogy nincs barátod és egy ilyen embernek ne is legyen. Te tudod egyáltalán, hogy mit jelent az a szó, hogy barát? Komolyan jobb ha menekül az a bizonyos barát tőled, de jó messzire.

Csupa szánalom vagy! Ez undorító!

2019. júl. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
A barát az valami indok arra hogy mások ki tudjanak használni,csak negatív tapasztalataim voltak ezzel a szóval,a hideg kiráz amikor meghallom hogy barátság
2019. júl. 2. 09:23
 24/48 A kérdező kommentje:
Fúj undorító dolog félek az ilyenektől
2019. júl. 2. 09:24
 25/48 anonim ***** válasza:
87%

Akkor tegyél mindenkinek egy szívességet és ne szólj senkihez, kíméld meg magadtól a környezeted. Egy gyenge, gyáva szar vagy, inkább ne barátkozz senkivel.

A régi csalódásaid meg semmire se kifogás, de a hozzászólásaid alapján azokat is megérdemelted.

2019. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Attól,hogy valaki bunkó volt veled(persze ez attól is függ,mennyire,meg mit mondott) attól még szerethet téged...és neki is lehet rossz napja...én hiperérzékeny vagyok, de képes vagyok megbocsátani annak, akit szeretek,és nem olyan nagyon durván sértett meg.... Valahol az előző voltam :D 24L
2019. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
Ezek a beszólások leperegnek rólam,az utolsó meg hazudik.Olyan nincs hogy valaki szeret,csak érdekkapcsolat van.
2019. júl. 2. 14:51
 28/48 anonim ***** válasza:
TE TÉNYLEG BETEG VAGY!!! Téveszméid vannak! Menj látogass meg egy pszichiátriát, mert ez a te érdeked lenne. Ott megtanítanák neked, hogy mit jelent a ,,barátság,, szó, mert fogalmad sincs!
2019. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Aha, pont úgy peregnek le rólad a beszólások, mint az, hogy nincsenek barátaid, itt keménykedsz otthon meg telesírod a párnát.. A te fajdáddal tényleg csesszen ki mindenki, akivel szóbaálltok, mert pont ez való nektek.
2019. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Én nem állok szóba már senkivel,rühellem a mocskos embereket
2019. júl. 2. 15:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!