Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Mi kell ahhoz, hogy...

Lányok! Mi kell ahhoz, hogy itt egy férfival barátkozzatok, vagy eleve esélytelen a dolog?

Figyelt kérdés
Én szeretnék lányokkal barátkozni, utaznék 70-80 kilométert is, hogy találkozni tudjunk, mert nem netes barátokat keresek. Amint kiderül, hogy férfi vagyok, már érdektelenné válok a lányok számára, hiába nem tudnak bármi mást rólam. Egyszerűbb lenne férfiakkal barátkoznom, de amennyivel a munkám során találkozom, az elég, a nőket hiányolom nagyon az életemből. 28/F

2019. júl. 7. 21:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na ezt is leírhattad volna. Nekem pl. nem hiányzik olyan barát, aki egyedül nem él. Ez nagy teher. Mert szerintem vagy érdekel valami, és akkor egyedül is érdekel, vagy csak a társaság érdekel, de akkor meg minek ilyen hülyeség, hogy koncert, mikor otthon is el lehet lenni, ha van társaság.


Aztán ott van az, akinek mindegy, hogy MILYEN a társaság, csak nem akar egyedül menni sehova. Én pl. azért hagytam be az itt barátkozást, mert mindenki menne, csak egyedül fosik. Én meg pont netes barátokat keresek, vagy legalábbis olyat, akivel elég, ha fél év múlva találkozom, akivel már van miről beszélgetni. Mert én introvertált vagyok, ha mindenkivel egyből összetesznek, soha nem bontakozom ki.

2019. júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok, minimális kivétellel világ életemben egyedül voltam, vagy mentem bárhová. Néhány éve még gyakrabban eljártam itthonról, volt, hogy egyedül voltam végig, volt, hogy kiírtam Facebook-ra, hogy de jó lenne ha valaki velem lenne. Erre írt az egyik előbb írt személy, megbeszéltük, utána buszra ült és eljött az adott helyre ő is. 2012 óta ő sincs, csak a magány. Mentem ezután is, még ha elindulni egy kicsit nehéz is volt, jól szórakoztam, de nem lehet örökké egyedül menni mindenhová és végig senkihez sem szólni, közben pedig látni, hogy rajtam kívül senki sincs egyedül. Voltam egyedül eleget, szeretném, ha végre ismét lenne társaságom.

Én is introvertált vagyok, de jobbára csak közösségben, részben ezért nem lettek barátaim az iskolából, felnőtt korban pedig már baromi nehéz ismerkedni ha sosem ment korábban, főleg úgy, hogy férfiként nőkkel szeretnék, mert akkor 99% esélyt sem ad, mert úgy is csak "azt" akarja. Nekem a személyes kapcsolatok hiányoznak, inkább leszek egyedül, mint valakivel csak netes barátok legyünk. Semmi kézzelfoghatót nem ad, nem lesznek közös emlékek. Így is minden mondatom azzal kezdődik, hogy a neten láttam/hallottam/beszéltem... élni akarok, de nem a neten! Magamból kiindulva el nem tudom kézelni, mi jó abban, ha valakivel csak a neten beszélek. Nekem ez csak szenvedés, de ki szeret szenvedni?

2019. júl. 11. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!