Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most elöször fogok találkozni...

Most elöször fogok találkozni a netes barátaimal. Szerintetek merjek ottaludni náluk?

Figyelt kérdés

Van egy nagyjából 10föből álló netes baráti köröm akikel már lassan egy éve napi szinten beszélgetek/videochatelek. Nagyon jól elvagyunk imádom öket ,de sajnos még nem találkoztunk. Most a napokban beszéltünk meg egy találkát aminek nagyon örülök visszont a szüleim már kevésbé.Pesten lenne az a bizonyos találka(én vidéki vagyok) és nem hajlandóak ellengedni. 20/L vagyok van rendes keresetem is, szóval nem is ők fizetnék ezt az egész kirucanást. +már nem egyszer jártam pesten szóval a tájékozodásal sem lenne probléma.

A másik probléma pedig az ottalvás. Ugy van eddig ,hogy a társaságban van 1 pesti srác és mindenki nála aludna. Szerintetek merjek ottaludni velük vagy menjek inkább szálodába? Tudom ,hogy hülye kérdés meg miattuk megyek fel ,de akinel meséltem eddig erről a kirucanásról mindenki tök dinkának nézet ,hogy "még soha nem találkoztam velük és ott alszol náluk?!" Én teljesen megbizom bennünk viszont az édesanyám kijelentete ,ha nem szálodában alszom nem enged fel. Szerintetek mit kellene tenem?

-tanácstalan- :c



2019. júl. 22. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem aludnek ott elsore az biztos

De ha szeretnel menj el nyugodtan

2019. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Ha mindenki ott alszik és vannak más nők is, akkor te is nyugodtan aludj ott!

Ha csak egyedül vagy nő, akkor menj szállodába!

2019. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
4 lány és 6 fiú van a társasàgunkban szóval nem lennék egyedül
2019. júl. 22. 11:38
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Mekkora lakása, mennyi ágya, ágyneműje van a srácnak, hogy 10 embert tud szállóvendégként fogadni?

Esetleg mindenki cipeli vidékről a gumimatracot, ágyneműt?

És mi lesz reggel a fürdőszobában? Vagy hogy fogtok 11-en mosdani, vécézni?

Én inkább ezeket gondolnám át és ezért választanám a szállodát, hogy ne legyek másnap felmosórongy közeli állapotban.

2019. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

"4 lány és 6 fiú"



Kis matek:

A 6 fiúból kb. 6 biztos, hogy d.gni akar.

Ha mondjuk a 4 lányból kettő nem akar (vagy nem lehet),

akkor már "csupán" 3 fiú jut majd fejenként.


Nem rossz!

:)

2019. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

5# igazad van,ennyi erovel mar meg is eroszakolhatjak mert nem szuz ugye?

Barom

2019. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Inkább menj szállodába!
2019. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

De miért kell szállodával flancolni? Milliárdos vagy? Nem elég egy szobát kivenni valahol?


És 20 évesen hogy szólnak ebbe bele a szülők? Normális esetben az ember már 8-10 évesen elkezdi nevelni a szüleit, hogy felnőtt korára ne legyenek ilyen gondjai.

2019. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Ne aludj ott. És a pontos címet is add meg előtte anyudnak vagy valakinek aki elérhető lesz. Gyorshívon legyen a rendőrség.


Lehet paranoiásnak hangzik, de mégiscsak idegenek...

2019. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem teged/titeket megfognak d'gni. Hogy lehetnek a nok ilyen naivak??? Ott alszotok. Talalkoztok. Mit hiszel mit fogtok csinalni??? Felnottek vafytok. Isztok tuti szex. Ne viccelj mar....
2019. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!